Bayburt Karabük Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bayburt Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Bayburt Karabük otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Bayburt

Bayburt Bayburt parçalı az bulutlu 5 ℃ havadurumu

Karabük

Karabük Karabük az bulutlu 17 ℃ havadurumu

Bayburt Karabük Rotası

Şelaleleri ve tarihi yerleriyle bilinen Bayburt’tan Karabük’e yolculuk yapmak oldukça uzun sürüyor. Mesafenin 816 km olmasıyla Bayburt ile Karabük arası otobüs ile seyahatler 15 – 16 saat arasında değişmektedir. Bayburt Otogarı, Turgut Özal Bulvarı üzerindedir. Karabük’e sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Karabük’e sadece Metro Turizm sefer düzenliyor. 15 saati geçen bu yolculuk sırasında Trabzon – Giresun – Samsun güzergahı üzerinden gidilerek Karabük’e varış gerçekleşiyor. İki şehir arası uçak ile yolculuk bulunmadığı için mesafenin uzun olmasına rağmen özel araç yerine otobüs ile seyahat etmek insanlara daha rahatlık sağlıyor. Metro Turizm’in araçlarında koltuk televizyonu gibi özellikler bulunuyor.

Karabük’ün tarihi yerleri arasında Sipahioğlu Konağı, Safranbolu Kent Tarihi Müzesi ve Mümtazlar Gezi Evi gibi mekanlar yer alıyor. En meşhur ilçelerinden biri olan Safranbolu’ya mutlaka yolunuz düşecektir. Burada eşsiz güzellikteki evlerinin yanı sıra ilçeye özgü hediyelik eşyalar satın almak için Yemeniciler Çarşısı Arastası ve Bakırcılar Çarşısına gidebilirsiniz. Daha sonra ilçede küçük bir gezintiye çıkabilirsiniz. İlk olarak Tokatlı Kanyonuna gitmeniz tavsiye edilir. Bu kanyon hem tarihi açıdan oldukça önemlidir hem de doğal güzelliğiyle ön plana çıkmıştır. Ülkemizde bir ilk olan Kristal Teras da en ilgi çekici yerlerden biridir. Uçurum üzerine yapılan bu teras, üzerinde gezen insanlara heyecan veriyor. Buradan ayrıldıktan sonra mesafe olarak çok yakın olan İncekaya Su Kemerine gidebilirsiniz.

Bayburt Otogarları

Karabük Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up