Bilecik Karabük Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bilecik Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 60 TL ve en pahalı 60 TL arasında değişen Bilecik Karabük otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Bilecik Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Bilecik

Bilecik Bilecik parçalı bulutlu 18 ℃ havadurumu

Karabük

Karabük Karabük parçalı az bulutlu 17 ℃ havadurumu
00:01
BİLECİKKARABÜK
2+2
60 TL
00:01
BİLECİKKARABÜK
2+2
60 TL

Bilecik Karabük Rotası

Tarihi yerleriyle ünlü ve geçmişteki önemli medeniyetlere ev sahipli yapan Bilecik ile Karabük arası mesafe yaklaşık 366 km’dir. Otobüs yolculuğu ise çok uzun sürmemektedir. 4,5 saatlik bir yolculuk yaparak Karabük’e varabilirsiniz. Şehrin tam merkezinde bulunan Bilecik Otogarından kalkan Metro Turizm’in araçları ile keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Otobüsler yol boyunca Adapazarı – Bolu – Gerede güzergahı üzeriden giderler. Bu güzergah üzerinden ilerlerken araçlarda bulunan televizyon hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bilecik ile Karabük arasında uçak yolculuğu mümkün olmadığı için ve mesafenin çok kısa olmasından dolayı otobüs yolculuğu ön plana çıkmıştır.

Karabük’e geldiğinizde Arasta Çarşısına gidebilirsiniz. Bu çarşı aynı zamanda Köprülü Mehmet Paşa Camisiyle çok yakındır. Çarşıdan ayrıldıktan sonra camiyi ziyaret edebilirsiniz. Safranbolu’ya gittiğinizde meşhur Safranbolu Evlerini inceleyebilirsiniz. Daha sonra Kent Tarihi Müzesine gidebilir, müzenin bahçesinde bulunan ünlü Saat Kulesini görebilirsiniz. Müzenin hemen arkasında ise dinlenebileceğiniz bir kafe bulunuyor. Buradan sonra ilçenin en güzel yerlerinden biri olan Hıdırlık Tepesine çıkabilirsiniz. Gezdiğiniz tarihi evleri bu tepeden gözlemlemek oldukça keyiflidir. Hıdırlık Tepesinden indikten sonra çarşıya yakın bir yerde bulunan Kaymakamlar Evi Müzesine gidebilirsiniz. Cinci Hoca Hanı da gezi listenize eklenebilecek bir yerdir. Tarihi görüntüsüyle dikkat çeken bu han, otel ve restoran gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Karabük’te yiyebileceğiniz yöresel yemekler ise Şehzade Pilavı, Safranbolu Bükmesi ve Kuyu Kebabıdır.

Bilecik Karabük Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+260 TL

Bilecik Karabük Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Bilecik Karabük otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Karabük Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up