NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Bolu - Denizli Otobüs Seferleri

Bolu Denizli Otobüs Bileti

Bolu’dan Denizli’ye gelmek isteyenlerin büyük çoğunluğu otobüslerle ulaşımı tercih etmektedir. Bolu’da henüz havaalanının olmaması da karayolu ile ulaşımın cazibesini arttırmaktadır. Otobüslerin büyük çoğunluğu Düzce, Bilecik, Bozüyük, Kütahya, Afyon, Sandıklı, Dinar güzergahını takip etmekte ve yaklaşık 10 saatlik bir yolculuk sonrası varış noktasına ulaşmaktadır. Boluların seyahat etme nedenleri arasında Denizli’deki üniversitede okuyor olmak ya da bu şehirde yer alan tekstil firmalarından bir tanesinde çalışıyor olmak sayılabilir. Bir de yeni bir şehri keşfetmek, yeni lezzetler tatmak ve yeni insanlar tanımak amacıyla yollara düşen kişiler vardır.

Bolu Denizli arası mesafe yaklaşık 580 km'dir. 

Denizli gezilip görülecek yerler bakımından zengin şehirlerimiz arasında yer almaktadır. En popüler nokta elbette Pamukkale Travertenleri’dir ve burayı görmeden dönerseniz çok şey kaybetmiş olursunuz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan bu beyaz güzellik her sene binlerce yerli ve yabancı turistin akınına uğramaktadır. Siz de en az birkaç saatinizi burada geçirebilir, eğer hava güzelse suyun içerisine girebilir ya da en azından ayaklarınızı suların içerisine sokabilirsiniz. Ardından antik havuza ve Hierapolis Antik Kenti’ne de gidebilirsiniz.

Bolu - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 75 TL olup, bilet fiyatları 75 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 10 saattir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Bolu otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr