Çanakkale Karabük Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Çanakkale Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 95 TL ve en pahalı 95 TL arasında değişen Çanakkale Karabük otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Çanakkale Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Efe Tur gelmektedir.

Çanakkale

Çanakkale Çanakkale açık 15 ℃ havadurumu

Karabük

Karabük Karabük açık 9 ℃ havadurumu
12:15
ÇANAKKALEKARABÜK
2+2
95 TL
12:15
ÇANAKKALEKARABÜK
2+2
95 TL
12:15
ÇANAKKALEKARABÜK
2+2
95 TL

Çanakkale Karabük Rotası

Karadeniz’in güzel şehri Karabük, tarihi değerleri nedeniyle büyük önem taşıyan ve mutlaka görülmesi gereken bir şehir olan Çanakkale’ye 689 km mesafede bulunuyor. 10 saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Karabük’e gelebilirsiniz.

Çanakkale Karabük arası sefer düzenleyen Metro Turizm otobüsleri seyahat sırasında Bursa – Yalova – Adapazarı güzergahını takip etmektedirler. 10 saate yakın süren yolculuğun son durağı olan Karabük’e gelindiğinde gezip görülecek birçok yer sizi bekliyor olacak. Karabük, hem tarihi hem de doğal güzelliklerle karşılaşacağınız bir şehirdir.

Karadeniz’in doğa harikası şehirlerinden biri olan Karabük, lezzetli mutfağı, tarihi mekanları ve doğal alanları ile görülecek birçok yere ev sahipliği yapıyor. Turistlerin de gezmek için tercih ettiği bir şehir olmaya başlayan Karabük, özellikle Safranbolu ilçesiyle ön plana çıkıyor. Safranbolu’da gezebileceğiniz birçok çarşı ve müze bulunuyor. Burada Safranbolu’nun eşsiz güzellikteki evlerini görebilir, Hıdırlık Tepesine çıkabilir ve ünlü müzelerinden Sipahioğlu Konağı ve Kent Tarihi Müzesine gidebilirsiniz. Büyük ilgi gösterilen çarşısı ise Bakırcılar Çarşısıdır. Burada el emeği ile yapılan birçok eşya satın alabilirsiniz. Ev maketleri, ahşap hediyelikler ve giysiler bunlardan bazılarıdır. Şehrin mesire alanları arasında Göktepe Tabiat Parkı, Eğriova ve Çetiören Mesire yeri bulunuyor. Karabük’te yenmesi en çok tavsiye edilen lezzetler ise genellikle su böreği, kuyu kebabı, bükme ve Safranbolu lokumu oluyor.

Çanakkale Karabük Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Efetur2+295 TL

Çanakkale Karabük Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Çanakkale Karabük otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up