Gümüşhane Karabük Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Gümüşhane Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 80 TL ve en pahalı 90 TL arasında değişen Gümüşhane Karabük otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Gümüşhane Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Ali Osman Ulusoy Turizm, Metro Turizm gelmektedir.

Gümüşhane

Gümüşhane Gümüşhane açık 12 ℃ havadurumu

Karabük

Karabük Karabük açık 6 ℃ havadurumu
13:30
GÜMÜŞHANEKARABÜK
2+2
90 TL
15:15
GÜMÜŞHANEKARABÜK
2+2
80 TL
11:30
GÜMÜŞHANEKARABÜK
2+2
80 TL

Gümüşhane Karabük Rotası

Yaylaları ve tarihi yapılarıyla zengin bir şehir olan Gümüşhane, Karabük’e 766 km’lik mesafede bulunuyor. Gümüşhane otogarından Karabük’e sefer düzenleyen otobüs firmalarına bilet alabilirsiniz. Otogar şehir merkezine oldukça yakındır. Varış noktası olan Karabük’e otobüsle molalar da dahil olmak üzere 14,5 – 15 saatlik bir yolculuk yaparak gelebilirsiniz.

Gümüşhane’den Karabük’e sefer düzenleyen yalnızca tek bir firma bulunuyor. Metro Turizm ile Ordu – Boyabat – Kastamonu güzergahı üzerinden giderek Karabük’e varabilirsiniz. Otobüslerde koltuk televizyonu ve müzik yayını gibi özellikler bulunuyor. Bu uzun yolculukta bu özellikler yolcular için büyük önem taşıyor.

Karabük’te doğal güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz. Bunlardan biri olan İncekaya Kanyonu, harika bir manzarayı seyretmenize imkan tanıyor. Eğriova Gölet’i de Karabük’ün doğa harikaları arasındadır. Burası Yenice Ormanlarına yolu düşenlerin ilk görmeye gittiği yerdir. Karabük’ün turizm açısından gelişmesinde büyük payı bulunan ilçesi Safranbolu, şehrin merkezine çok yakın olduğu için kendinizi bir anda burada bulabilirsiniz. Gezilecek yerlerin çoğu burada yer alıyor. Tarih kokan ve mimarisiyle insanı büyüleyen Safranbolu evlerini gördükten sonra ilçenin meşhur çarşılarına uğrayabilirsiniz. Bu çarşılardan biri olan Yemeniciler Çarşısında oturup kahve içebilecek yerler bulunurken aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz birçok dükkan da bulunuyor. Şehrin görülmesi gereken yerleri o kadar çok ki vaktiniz kalırsa Köprülü Mehmet Paşa Cami, Siphioğlu Konağı ve Mümtazlar Evini de ziyaret etmeyi unutmayın.

Gümüşhane Karabük Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Ali Osman Ulusoy2+290 TL
Metro Turizm2+280 TL

Gümüşhane Karabük Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Gümüşhane Karabük otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Gümüşhane Otogarları

Karabük Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up