NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Karabük Otobüs Bileti > Gümüşhane - Karabük

Gümüşhane - Karabük Otobüs Seferleri

Gümüşhane Karabük Otobüs Bileti

Yaylaları ve tarihi yapılarıyla zengin bir şehir olan Gümüşhane, Karabük’e 766 km’lik mesafede bulunuyor. Gümüşhane otogarından Karabük’e sefer düzenleyen otobüs firmalarına bilet alabilirsiniz. Otogar şehir merkezine oldukça yakındır. Varış noktası olan Karabük’e otobüsle molalar da dahil olmak üzere 14,5 – 15 saatlik bir yolculuk yaparak gelebilirsiniz.

Gümüşhane’den Karabük’e sefer düzenleyen yalnızca tek bir firma bulunuyor. Metro Turizm ile Ordu – Boyabat – Kastamonu güzergahı üzerinden giderek Karabük’e varabilirsiniz. Otobüslerde koltuk televizyonu ve müzik yayını gibi özellikler bulunuyor. Bu uzun yolculukta bu özellikler yolcular için büyük önem taşıyor.

Karabük’te doğal güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz. Bunlardan biri olan İncekaya Kanyonu, harika bir manzarayı seyretmenize imkan tanıyor. Eğriova Gölet’i de Karabük’ün doğa harikaları arasındadır. Burası Yenice Ormanlarına yolu düşenlerin ilk görmeye gittiği yerdir. Karabük’ün turizm açısından gelişmesinde büyük payı bulunan ilçesi Safranbolu, şehrin merkezine çok yakın olduğu için kendinizi bir anda burada bulabilirsiniz. Gezilecek yerlerin çoğu burada yer alıyor. Tarih kokan ve mimarisiyle insanı büyüleyen Safranbolu evlerini gördükten sonra ilçenin meşhur çarşılarına uğrayabilirsiniz. Bu çarşılardan biri olan Yemeniciler Çarşısında oturup kahve içebilecek yerler bulunurken aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz birçok dükkan da bulunuyor. Şehrin görülmesi gereken yerleri o kadar çok ki vaktiniz kalırsa Köprülü Mehmet Paşa Cami, Siphioğlu Konağı ve Mümtazlar Evini de ziyaret etmeyi unutmayın.

Gümüşhane - Karabük Arası

En ucuz otobüs bileti TL olup, bilet fiyatları TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi saattir.

Günde ortalama 0 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Karabük Gümüşhane otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 


Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr