Iğdır Bayburt Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Iğdır Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 60 TL ve en pahalı 60 TL arasında değişen Iğdır Bayburt otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Iğdır Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Iğdırlı Turizm, Metro Turizm gelmektedir.

Iğdır

Iğdır Iğdır parçalı az bulutlu 20 ℃ havadurumu

Bayburt

Bayburt Bayburt kapalı 9 ℃ havadurumu
13:00
IĞDIRBAYBURT
2+1
60 TL
10:00
IĞDIRBAYBURT
2+1
60 TL

Iğdır Bayburt Rotası

Bayburt ile Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Iğdır arasında 418 km’lik bir mesafenin olması, karayolu ulaşımını zorlaştırmıyor. Otobüs ile yolculukların süresi ortalama 6,5 – 7 saati buluyor. Yolculukların başlama noktası il merkezinde yer alan Iğdır Otogarıdır. Buradan Metro Turizm ve Iğdırlı Turizm firmaları Bayburt’a sefer düzenlemektedir.

İki farklı otobüs firması Bayburt için Iğdır Otogarından yola çıkıyor. Otobüsler Sarıkamış – Pasinler – Erzurum güzergahını takip etmektedirler. Yolculuğun son durağı ise Bayburt Otobüs Terminalidir. Bu terminal ana caddede yer alan Turgut Özal Bulvarı üzerindedir. Iğdır Bayburt otobüs bileti fiyatları 50 TL'den başlayıp taşıyıcı firmaya göre değişebilmektedir, sitemiz üzerinden güncel sefer ve ücret bilgilerin ulaşabilirsiniz.

Bayburt’a geldiğinizde Çoruh Nehrini kesinlikle görmelisiniz. En hızlı akan nehir özelliğine sahip bu güzelliği gördükten sonra şehrin tarihi yerlerini keşfe çıkabilirsiniz. Bayburt’un merkezinde yer alan Saat Kulesini gördükten sonra karşısında bulunan ünlü Bayburt Kalesini de görebilirsiniz. Şehirdeki en ünlü cami Ulu Camidir. Caminin tarihi geçmişi çok eskiye dayandığı için Bayburt için oldukça önemlidir. Bu şehirde görülmesi tavsiye edilen bir başka yerse Çımağıl Mağarasıdır. Bu mağaranın ardından Baskı Müzesine gidebilirsiniz. Müzenin mimarisi ilginç olduğu kadar bir o kadar da etkileyicidir. Bayburt’ta ayrıca Akşar Korgan Köprüsü, Aydıntepe Yer altı Şehri, Aslandağı Mesire Alanı, Helva Köyü Buz Mağarası ve Sırakayalar Şelalelerini görmeniz tavsiye edilebilir. Bayburt’ta yiyebileceğiniz en güzel yöresel yemekler ise süt böreği, lahana dolması ve meşhur Bayburt köftesidir.

Iğdır Bayburt Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+160 TL
Iğdırlı Turizm2+160 TL

Iğdır Bayburt Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Iğdır Bayburt otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Iğdır Otogarları

Bayburt Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up