Karabük Denizli Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Karabük Denizli otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 90 TL ve en pahalı 90 TL arasında değişen Karabük Denizli otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Karabük Denizli otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Karabük

Karabük Karabük parçalı az bulutlu 22 ℃ havadurumu

Denizli

Denizli Denizli parçalı az bulutlu 29 ℃ havadurumu
20:00
KARABÜKDENİZLİ
2+2
90 TL
20:00
KARABÜKDENİZLİ
2+2
90 TL
20:00
KARABÜKDENİZLİ
2+2
90 TL
20:00
KARABÜKDENİZLİ
2+2
90 TL
20:00
KARABÜKDENİZLİ
2+2
90 TL

Karabük Denizli Rotası

Denizli’ye birçok il ve ilçeden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Karabüklüler de okumak, çalışmak, sevdiklerini ziyaret etmek ya da gezmek amacıyla Denizli’ye gelmek istediklerinde otobüsleri kullanabilmektedirler. Yarıyıl tatillerinde, bayramlarda ve diğer özel dönemlerde araçlar daha hızlı dolabildiği için biletleri erkenden satın almakta fayda vardır.

Karabük Denizli arası sefer düzenleyen otobüs firmalarının tercih edebileceği en kısa rota seçeneği ile yolculuk mesafesi yaklaşık 656 km olacak ve otobüs ile seyahatin tamamlanması ortalama 10 saat sürecektir.

Denizli gezilip görülecek yerler bakımından zengin şehirlerimiz arasındadır ve bu yerlerin başında Unesco Dünya Mirası Listesi’ne girmeye hak kazanmış Pamukkale Travertenleri gelmektedir. Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Çizmeli Kaplıcaları, Hierapolis Antik Kenti, Akhan Kervansarayı, Goncalı Kilisesi, Güney Şelalesi, Kaklık Mağarası, Kızıldere Kaplıcası, Tripolis Antik Kenti, Acıpayam Yazır Cami ve Servergazi Türbesi ise görülebilecek diğer yerlerdir. Bir de buraya kadar gelmişken tadılabilecek lezzetler vardır ki bunlardan bazıları tandır kebabı, bazlama ve pancar kavurmasıdır.

Karabük Denizli Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+290 TL

Karabük Denizli Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Karabük Denizli otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Karabük Otogarları

Denizli Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up