NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Karabük - Denizli

Karabük - Denizli Otobüs Seferleri

Karabük Denizli Otobüs Bileti

Denizli’ye birçok il ve ilçeden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Karabüklüler de okumak, çalışmak, sevdiklerini ziyaret etmek ya da gezmek amacıyla Denizli’ye gelmek istediklerinde otobüsleri kullanabilmektedirler. Yarıyıl tatillerinde, bayramlarda ve diğer özel dönemlerde araçlar daha hızlı dolabildiği için biletleri erkenden satın almakta fayda vardır.

Karabük Denizli arası sefer düzenleyen otobüs firmalarının tercih edebileceği en kısa rota seçeneği ile yolculuk mesafesi yaklaşık 656 km olacak ve otobüs ile seyahatin tamamlanması ortalama 10 saat sürecektir.

Denizli gezilip görülecek yerler bakımından zengin şehirlerimiz arasındadır ve bu yerlerin başında Unesco Dünya Mirası Listesi’ne girmeye hak kazanmış Pamukkale Travertenleri gelmektedir. Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Çizmeli Kaplıcaları, Hierapolis Antik Kenti, Akhan Kervansarayı, Goncalı Kilisesi, Güney Şelalesi, Kaklık Mağarası, Kızıldere Kaplıcası, Tripolis Antik Kenti, Acıpayam Yazır Cami ve Servergazi Türbesi ise görülebilecek diğer yerlerdir. Bir de buraya kadar gelmişken tadılabilecek lezzetler vardır ki bunlardan bazıları tandır kebabı, bazlama ve pancar kavurmasıdır.

Karabük - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 90 TL olup, bilet fiyatları 90 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 12 saattir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Karabük otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr