Lider Adana Seyahat Otobüs Bileti

Lider Adana Seyahat

Lider Adana Seyahat

Lider Adana Seyahat

Adana'nın lider otobüs firması yenilenmiş araçları ve üstün hizmet kalitesi ile Adana'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine otobüs seferleri düzenlemektedir.

Her sene otobüslerini yenilemesi ve genç filosu ile dikkat çeken firma otobüs yolculuklarında maksimum konforu müşterilerine sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni Adana ve Adıyaman Gülaras şirketleri ile birlikte aynı bünyede hizmet veren kuruluş kendi bünyesindeki 60'tan fazla tamamı özmal otobüsü ile Adana'nın en büyük otobüs firmaları arasındadır.

Sektördeki hizmet kalitesinin teknolojiyi takip etmekten ve yeni araçlara sahip olmaktan geçtiğine inanan şirket her sene son model otobüsler ile filosunu büyütmekte ve araç içi özelliklerini TV yayını, müzik sistemi ve kablosuz internet gibi imkanlar ile geliştirmektedir.

Yılda yaklaşık 4 milyon yolcu taşıyan Lider Adana, Varan ve Ulusoy Turizm gibi ulusal şirketler ölçeğinde hizmet sağlamakta ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Tamamı yeni olarak sınıflandırabileceğimiz otobüslerin içinde bulunan 2+1 Vip araçları ile seyahatleri daha eğlenceli ve rahat kılan kuruluş, şehirlerarası otobüs yolculuğu keyfini sürekli daha ileri taşıyor. Adana-Ankara hattında da yolcu taşıyan bu son model otobüsler ile varmak istediğiniz noktalar gözünüze daha yakın gelecektir.

Lider Adana otobüs biletini sitemizden ek bir komisyon ödemeden iki adımda satın alabilirsiniz.

Yorumunuzu paylaşın

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up