Hakkımızda

Otobüs ile yapmayı planladığınız yolculuklar için en ekonomik ve pratik adres onlinebilet.com. Sitemizde 200'den fazla otobüs firmasına ait seferleri, sefer saatlerini ve internetten satışa özel indirimli fiyatlarını bulabilirsiniz.

Onlinebilet.com bir çok firma ile anlaşması bulunan bir online acentadır ve tüm bu kuruluşlara eşit mesafededir. Biletinizi almak için "Nereden", "Nereye" ve "Ne Zaman" alanlarını doldurarak tüm firmalara ait güncel sefer bilgilerini listeleyebilir, koltuk seçimini yapabilir ve SSL sertifikalı(bilgilerin gizliliğini sağlayan 256 Bit şifreleme) güvenli ödeme altyapısını kullanarak biletinizi online satın alabilirsiniz. Satın aldığınız biletler ile ilgili bilgiler belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza ve e-mail adresinize gönderilecektir.

5000'in üzerinde farklı güzergahta sefer seçeneklerini sunan servisimiz sayesinde otobüs yolculukları için en yaygın otobüs sefer ağını bulabilirsiniz. Sefer listeleme sayfasında otobüs içi özellikleri ve fiyatları karşılaştırararak, sizin en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem zamandan kazanmış olacak hem de tüm firmaların tekliflerini karşılaştırarak en uygun olanı bulabileceksiniz. İşlemleriniz için üyelik gerekli değildir. Dilerseniz bilet iptalini PNR numarası ile gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmayı tercih ederseniz geçmiş biletlerinizi kolaylıkla inceleyebilir, bilgilerin otomatik işlenmesi sayesinde bilgileri girme aşamasında zaman kazanabilirsiniz.

Hedefimiz otobüs bileti satın alma ile ilgili tüm kolaylıkları kullanıcılarımıza sunabilmek ve tüm ulaşım kanallarını sisteme entegre edebilmektir. Görüşlerinizi, iş ortaklık tekliflerinizi veya eleştirilerinizi iletmek isterseniz iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Her türlü öneri, eleştiri ve işbirliği teklifleri için iletişim sayfamızdan yazabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türsab

OnlineBilet com TÜRSAB belge no: 10180

OnlineBilet com Bilişim Seyahat ve Tic. Ltd. Şti.
Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sokağı, Deluxia Palace, No:5 D:116 Ataşehir/İstanbul

Yorumunuzu paylaşın

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up