Online Otobüs Bileti Satın Al

Otobüs Bileti için OnlineBilet

Otobüs

Otobüs yolculuğuna daha çıkmadan kendinizi onlarca firmanın internet sitesinde gezerken buluyor ve kafanız mı karışıyor? Artık otobüs bileti almak çok kolay! Onlinebilet.com, 200’den fazla otobüs firmasını sizin için tek çatı altında topladı, her bileti tek tıkla ulaşılır hale getirdi. Biletinizi Onlinebilet.com’dan alın, en iyi fiyat garantisiyle sorunsuz bir yolculuğa hazırlanın!

Neden Onlinebilet.com?

Onlinebilet.com, en uygun otobüs biletini hızla bulup almanızı kolaylaştıran bir seyahat arama motorudur. Hem internet sitesinden, hem de iOS ve Android uygulamaları üzerinden yüzlerce otobüs biletinin saatini ve fiyatını tek tıkla, tek ekranda görebilirsiniz. Koltuk numaranızı seçer, ödemenizi en güvenli yollarla yapar, otogara veya seyahat acentasına gitmenize gerek kalmadan biletinizi alırsınız!

Online Bilet
200’den Fazla Firmayı Tek Ekranda Karşılaştırın

Onlinebilet.com üzerinden bilet almak için kalkış ve varış noktalarını ve gidiş tarihini seçmeniz yeterlidir. Biletimi Bul bul butonuna bastığınızda 200’den fazla firmanın o tarihteki tüm seferleri listelenecektir. Böylece gideceğiniz destinasyonda hizmet veren firmaların bilet fiyatını tek tek karşılaştırma imkânı bulursunuz.

İlçe Bazında Sorgulama İmkanı

Sadece illere göre değil, Türkiye'nin her yerine ilçe bazında sorgulama yapabilir ve otobüs bileti kestirebilirsiniz (Akçay/Balıkesir, Bodrum/Muğla gibi).

Otobüs Bileti Onlinebilet.com Avantajları

Firma Seçme İmkânı
Onlinebilet.com uygulamasının filtreleme özelliği, sadece kullanmak istediğiniz firmaların listelenmesini de sağlar. Böylece biletinizi çok daha hızlı seçersiniz.

Saat Mi, Fiyat Mı?
Onlinebilet.com uygulaması, seferleri hem fiyata hem saate göre sıralar. Bu filtreleme özelliği sayesinde en ucuz bilete en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz gibi, sadece saat üzerinden de arama yapabilirsiniz.

Otobüs Bileti Fiyatları
Ulaşım sektöründeki artan rekabeti fırsata çevir, bütün otobüs firmaların seferlerini bir arada sorgula, fiyata göre filtrele, en ucuz otobüs bileti fiyatları karşına çıksın! Firmaların uyguladığı online indirimlerden yararlan, en uygun fiyat bileti satın al!

Tekli Koltuk İçin Özel Filtre
Tekli kol tuk mu tercih ediyorsunuz? Uygulamanın 2+1 seferlerini filtreleyerek istediğiniz koltuğu alabilirsiniz.

Kaç Koltuk Kaldı Endişesine Son
Seyahatiniz henüz kesinleşmedi ve yoğun bir sezonun ortasında biletsiz kalmaktan mı korkuyorsunuz? Onlinebilet.com üzerinden firmaların seferlerinde anlık olarak kaç koltuk kaldığını görüntüleyebilirsiniz, bu yolla karar vermekte acele etmeniz gerekip gerekmediğini anlayabilirsiniz.

Komisyon Yok!
"0 Komisyon" sistemi ile onlinebilet sizden kesinlikle ek bir ücret almaz, böylece en ucuz otobüs biletine ulaştığından emin olursunuz.

Güvenli Ödeme
Ödemeleriniz %100 güvenli şekilde gerçekleşmektedir. Bütün sayfalarımız 256 bit SSL şifreleme sistemi ile koruma altında olup ödemelerimiz 3D güvenlikli sistemle gerçekleştirilmektedir.

Her Seferinde Bilgi Girmeye Son
Onlinebilet.com, yolcu bilgilerini kaydederek zamandan tasarruf sağlar.

Bilet İptalinde Kolaylık
Seyahat planınız mı değişti? Biletinizi iptal etmek ve kesintisiz ücret iadesi mi almak istiyorsunuz? Otobüs bileti İptal sayfamızdan iptal-iade işlemini 10 saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Siz Unutun, Biz Hatırlatırız!
Bilet bilgileriniz e-posta ve SMS olarak anında tarafınıza ulaşır. Bu sayede kağıt bilet ile uğraşmazsınız, seyahat bilgileriniz elinizin altında olur.

Otobüs Biletimin Faturasını Nasıl Alabilirim?
Bastırılmış otobüs bileti, fatura yerine geçmektedir. Otobüs hareket etmeden önce taşıyıcı firma acentesinden biletinizi bastırabilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için değerlidir
Sitemizde görmek istediğiniz otobüs firmalarını, öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

En Uygun Otobüs Bileti Fiyatları

Online Bilet Blog

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up