Ulusoy Turizm Otobüs Bileti

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm
1937 yılından beri hizmet veren Ulusoy Turizm, ulaşım sektöründe Superbrands ödülünü alan ilk firmadır.

320 araçlık filosu ve 80 yıla yakın tecrübesi ile yılda ortalama 4 milyon yolcu taşımaktadır. Öncü firma ilkesi ile sektöre pek çok yenilik katan ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeye odaklanan Ulusoy Turizm, müşteri memnuniyeti ile rakiplerinden ayrışmaktadır.

Kuruluşu Trabzon'a dayanan firma, süregelen yatırımları ile birlikte Türkiye genelinde otobüs seferleri düzenlemektedir.

Araç içi kablosuz internet, uydu tv yayını, geniş koltuk aralığı, şehir içi servis desteği, mp3 müzik sistemi ve seçkin ikramlar tüm yolculuklarda standart olarak Ulusoy yolcularına sunulmaktadır. Sabah yolculuklarında kahvaltı, ramazan ayına özel iftar saatinde çorba-hurma,yemek servisi bulunmaktadır.

Royal Class adı altında, ayrıcalıklı hizmetler altında yolcularına daha konforlu ve eğlenceli seyahat imkanı tanıyan firma, türk kahvesi ve yastık-battaniye servisi yapılabilmektedir.

Ayrıca İstanbul-Edirne ve İstanbul-Ankara gibi bazı güzergahlarda uyguladığı Non-Stop seferler ile mola vermeden en hızlı otobüs yolculuğunu sağlamaktadır.

Ulusoy Turizm'den satın alacağınız biletlerde olası iptal isteğinizde sefer saatine 24 saat kalana kadar ücretin tamamı iade edilmektedir. Son 12 saat'e kadar olan iptal taleplerinde ise biletinizi 1 yıl boyunca geçerli olacak olan açık bilete çevirebilirsiniz.

Yurtiçi geniş sefer ağı dışında Türkiye'den Almanya'nın pek çok iline otobüs yolculukları düzenlemektedir.

Ulusoy Turizm otobüs biletinizi iki adımda onlinebilet.com'dan satın alabilirsiniz bunun için öncelikle yapmanız gereken şey sorgulama alanındaki kalkış ve varış noktalarını seçmeniz olacaktır.

Ulusoy ile Her Şey Zamanında!

İletişim: 444 18 88
Yorumunuzu paylaşın

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up