NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Malatya Otobüs Bileti > Ardahan - Malatya

Ardahan - Malatya Otobüs Seferleri

Ardahan Malatya Otobüs Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Malatya’ya ülkemizin birçok noktasından otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Ardahan’da bu noktalar arasındadır. Ardahan’dan Malatya’ya otobüs yolculuğu ortalama 11 saat sürmekte olup yol güzergahı genellikle Kars, Erzurum, Bingöl, Elazığ şeklinde ilerlemektedir. Böylece araçlar yaklaşık 640 km yol katmektedir. Otobüslerin çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden bazıları bulunmaktadır, böylece yolculuklar çok daha konforlu ve keyifli geçebilmektedir.

Malatya’ya geleceklerin ziyaret edebileceği yerlerden bazıları çeşitli bakır ürünlerinin satıldığı Bakırcılar Çarşısı, çok sayıda cafe ve dondurmacıya ev sahipliği yapan Kanalboyu, Darende ilçesinde bulunan Günpınar Şelalesi ve alabalık yenilebilecek mekanların yer aldığı Sürgü Takaz’dır.

Ardahan - Malatya Arası

En ucuz otobüs bileti 100 TL olup, bilet fiyatları 100 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 11 saattir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Malatya Ardahan otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Malatya'da Ne Yenir?
Malatya denince herkesin aklına ilk olarak kayısı gelir. Malatya’da yetişen kayısılar Türkiye’nin birçok köşesine ve tüm dünyaya dağıtılmaktadır. Genellikle taze meyve olarak ya da kurutularak tüketilen kayısı ile günümüzde daha farklı ürünler de yapılmaktadır...
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr