Artvin Ankara Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Artvin Ankara otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 140 TL ve en pahalı 140 TL arasında değişen Artvin Ankara otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Artvin Ankara otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Lüks Artvin Seyahat gelmektedir.

Artvin - Ankara Otobüs Seferi

Artvin - Ankara otobüs seferi için 140 TL'den başlayan fiyatlarla otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Artvin

Artvin Artvin parçalı bulutlu 10 ℃ havadurumu

Ankara

Ankara Ankara parçalı bulutlu 1 ℃ havadurumu
15:00
ARTVİNANKARA
2+1
140 TL
12:00
ARTVİNANKARA
2+1
140 TL
15:00
ARTVİNANKARA
2+1
140 TL
12:00
ARTVİNANKARA
2+1
140 TL
15:00
ARTVİNANKARA
2+1
140 TL
12:00
ARTVİNANKARA
2+1
140 TL

Artvin Ankara Rotası

Yemyeşil doğası ile ilgi çeken Artvin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir şehrimizdir. Şehirde henüz havaalanı bulunmaması nedeniyle ulaşım ağırlıklı olarak karayolu ile sağlanmaktadır. Karayolu söz konusu olduğunda da akıllara iki seçenek gelmektedir: Özel araçlar ve otobüsler. Seçimini otobüsten yana kullananlar için ise gidecekleri yere bağlı olarak yerel ya da ulusal firma seçenekleri mevcuttur. Bazı yerlere ise hem yerel hem de ulusal firmalar sefer düzenlemektedir ve Ankara da bu yerlerden bir tanesidir. Artvin'den Ankara'ya giden otobüsler Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale güzergahını izleyerek varış noktasına ulaşmaktadır. Yolculuğun tamamlanması ise yaklaşık 17 - 17,5 saat sürmektedir.

Yeni bir yer görmek ve birkaç günlük tatil yapmak için Ankara’ya gelenler öncelikle Anıtkabir’i ziyaret etmelidir. Ardından Kızılay Meydanı, Tunalı Hilmi Caddesi, Kuğulu Park, Hacı Bayram Camii, Atatürk Orman Çiftliği, Müze Köşk ve Hitit Güneş Kursu Anıtı gibi yerleri görmelidirler. Daha uzun vakti olanlar ise günübirlik Beypazarı’na gidebilir ve şehirdeki birbirinden ilgi çekici müzelere vakit ayırabilirler. Bu müzelere örnek olarak da Tabiat Tarihi, Karargah ve Oyuncak Müzeleri gösterilebilir.

Artvin Ankara Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Lüks Artvin Seyahat2+1140 TL

Artvin Ankara Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Artvin Ankara otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Artvin Otogarları

Ankara Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up