Artvin Malatya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Artvin Malatya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Artvin Malatya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Artvin Malatya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Cesur Bingöl gelmektedir.

Artvin

Artvin Artvin parçalı bulutlu 22 ℃ havadurumu

Malatya

Malatya Malatya parçalı bulutlu 23 ℃ havadurumu
10:30
ARTVİNMALATYA
2+2
100 TL

Artvin Malatya Rotası

Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Malatya’ya Türkiye’nin birçok noktasından otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Artvin de bu noktalar arasındadır. Artvin Malatya otobüs seferleri genellikle Erzurum, Bingöl, Elazığ yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir, böylece Artvin ile Malatya arasındaki karayolu mesafesi en az 617 kilometredir.. Araçların büyük çoğunluğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özellikler bulunmaktadır.

Malatya’ya geleceklerin ziyaret edebileceği noktalardan bazıları Battalgazi Ulu Camii, Günpınar Şelalesi, Kanalboyu, Bakırcılar Çarşısı ve Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı’dır.

Artvin Malatya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Cesur Bingöl Seyahat2+2100 TL

Artvin Malatya Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Artvin Malatya otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Artvin Otogarları

Malatya Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up