Balıkesir Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Balıkesir Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 80 TL ve en pahalı 80 TL arasında değişen Balıkesir Alanya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Balıkesir Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Balıkesir

Balıkesir Balıkesir parçalı az bulutlu 21 ℃ havadurumu

Alanya

Alanya
21:30
BALIKESİRAlanya
2+2
80 TL

Balıkesir Alanya Rotası

Balıkesir'den Alanya'ya giden otobüsler Denizli'yi geçerek Antalya'ya inmekte ve Manavgat üzerinden Alanya'ya ulaşmaktadır. İki nokta arası en kısa yoldan 637 km olup otobüs ile yaklaşık 12 saat sürecektir. Taşıyıcı firmanın farklı rota üzerinden gitmesi mesafeyi ve seyahat süresini uzatabilmektedir.

Her sene çok sayıda yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen Alanya’ya ülkemizin birçok şehrinden otobüslerle ulaşılabilmektedir ve Balıkesir de bu şehirlerden bir tanesidir. Balıkesir Alanya otobüs seferleri genellikle Manisa, İzmir, Aydın, Denizli, Burdur, Antalya yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Özellikle yaz aylarında ya da bayramlar ve yarıyıl tatili gibi dönemlerde araçlar çok hızlı bir şekilde dolduğu için bu gibi zamanlarda seyahat etmeyi düşünenlerin biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır.

Alanya denildiğinde akla gelen yerlerden bazıları Dim Çayı, Kleopatra Plajı, Damlataş Mağarası ve Alanya Kalesi’dir.

Balıkesir Alanya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+280 TL

Balıkesir Alanya Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Balıkesir Alanya otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up