Bartın Çanakkale Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bartın Çanakkale otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Bartın Çanakkale otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Bartın Çanakkale otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Bartın

Bartın Bartın açık 11 ℃ havadurumu

Çanakkale

Çanakkale Çanakkale açık 15 ℃ havadurumu
10:00
BARTINÇANAKKALE
2+2
100 TL
10:00
BARTINÇANAKKALE
2+2
100 TL

Bartın Çanakkale Rotası

Bartın’dan Çanakkale’ye gelmek isteyenleri ortalama 12,5 saatlik bir otobüs yolculuğu beklemektedir. Bu süre boyunca genelde birkaç kez mola verilmekte, bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermekte ve bir şeyler atıştırmaktadır. Bartın Çanakkale arası otobüs seferleri çoğunlukla Bolu, Düzce, Adapazarı, İzmit, Yalova, Bursa, Bandırma, Lapseki güzergahı üzerinden gerçekleşmekte olup, yaklaşık seyahat mesafesi 729 kilometredir..

Çanakkale’ye geleceklerin ilk olarak ziyaret etmesi gereken yer Çanakkale Şehitliği’dir. Buraya gelenler duygu dolu anlar yaşamakta ve topraklarımızın kolay kolay kazanılmadığını daha iyi anlamaktadır.

Bartın Çanakkale Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+2100 TL

Bartın Çanakkale Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Bartın Çanakkale otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up