Bartın Trabzon Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bartın Trabzon otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Bartın Trabzon otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Bartın

Bartın Bartın açık 23 ℃ havadurumu

Trabzon

Trabzon Trabzon parçalı bulutlu 22 ℃ havadurumu

Bartın Trabzon Rotası

Bartın’dan Trabzon’a seyahat etmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri tercih edebilirler. Yolculuk ortalama 14-14,5 saat sürmekte ve bu süre boyunca genellikle birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda yolcular bir şeyler atıştırmakta ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Bartın Trabzon arası otobüs seferleri genellikle Karabük - Samsun - Ordu yol güzergahı üzerinden gerçekleşmekte ve seyahat mesafesi yaklaşık 904 kilometre olmaktadır.

Karadeniz Bölgesi’nin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Trabzon’da gezilip görülebilecek çok sayıda yer vardır. Ayasofya Müzesi, Boztepe, Uzungöl, Bedesten ve Sümela Manastırı bunlardan sadece birkaç tanesidir. Buraya kadar gelmişken tadılabilecek lezzetlerden bazıları ise hamsili pilav, karalahana dolması ve mısır ekmeğidir.

Bartın Trabzon arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Bartın Trabzon arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up