NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Batman - Denizli Otobüs Seferleri

Batman Denizli Otobüs Bileti

Batman’dan Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. İzlenilen güzergah genellikle Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Konya, Isparta şeklinde olup yolculuk ortalama 19 saat sürmektedir. Batman Denizli arası karayolu mesafesi ise yaklaşık 1.360 km'dir.Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özellikler bulunmakta; böylelikle yolculuklar daha konforlu ve daha keyifli geçebilmektedir. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte, bu molalarda kişisel ihtiyaçlar giderilmekte ve bir şeyler yenilmektedir. Yarıyıl tatillerinde ve diğer özel dönemlerde araçlar daha hızlı bir şekilde dolabileceği için böyle zamanlarda biletleri erkenden satın almakta fayda vardır.

Denizli’de ziyaret edilebilecek yerlerden bazıları Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale Travertenleri, Selçuklu Dönemi’nden kalan Akhan Kervansarayı, Agora ve İon Sütun Başlıklı Ev gibi yerlere ev sahipliği yapan Hierapolis Antik Kenti, şehrin doğal güzelliklerinden birisi olan Güney Şelalesi ve 2005 senesinde İstanbul’dan Denizli’ye taşınan Ufo Müzesi’dir.

Batman - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 110 TL olup, bilet fiyatları 110 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 20 saattir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Batman otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr