NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Bingöl - Denizli

Bingöl - Denizli Otobüs Seferleri

Bingöl Denizli Otobüs Bileti

Bingöl’den Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. İki şehir arasında direkt uçuş bulunmaması, aktarmalı seferlerin de hem çok fazla zaman kaybettirmesi, hem yorucu olması, hem de bilet fiyatlarının çok yüksek olması nedeniyle çoğu kişi için en cazip ulaşım tipi otobüslerdir. Bingöl - Denizli otobüs bileti fiyatları 80 TL civarlarında seyretmekte ve doğrudan ulaşım için tek seçenektir. Araçların hemen hemen hepsinde koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk özellikleri bulunmakta; böylelikle kişiler seyahat boyunca keyifli vakit geçirmekte ve konforlu bir şekilde yolculuk edebilmektedirler. İzlenilen güzergah ise Elazığ, Malatya, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya şeklindedir.

Bingöl Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 1.250 km'dir. Otobüs ile seyahat süresi ise 20 saat civarındadır.
Denizli’de yer alan Pamukkale Üniversitesi sayesinde şehre ülkemizin dört bir yanından öğrenci gelmekte ve eğitim süreleri boyunca bu şehirde yaşamaktadırlar. Bingöl’den de bu amaçla Denizli’ye gelenler vardır ve bu kişiler yılın belirli dönemlerinde memleketlerine gidip ardından tekrar okullarına dönmek için otobüsleri kullanmaktadırlar. Otobüsleri kullananların bir kısmı da Denizli’deki fabrika ve şirketlerde çalışmak amacıyla buraya seyahat edenlerdir. Yarıyıl tatili ve bayramlarda yolculuk edeceklerin biletlerini erkenden almalarında fayda vardır. Çünkü böyle dönemlerde yoğunluk artar ve istenilen günde araçlarda yer bulmak zorlaşabilir.

Bingöl - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 100 TL olup, bilet fiyatları 100 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Bingöl otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr