Bingöl Mersin Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bingöl Mersin otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 80 TL ve en pahalı 80 TL arasında değişen Bingöl Mersin otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Bingöl Mersin otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Cesur Bingöl, Has Bingöl gelmektedir.

Bingöl

Bingöl Bingöl az bulutlu 22 ℃ havadurumu

Mersin

Mersin Mersin parçalı az bulutlu 28 ℃ havadurumu
22:00
BİNGÖLMERSİN
2+2
80 TL
18:00
BİNGÖLMERSİN
2+2
80 TL
09:30
BİNGÖLMERSİN
2+2
80 TL
22:00
BİNGÖLMERSİN
2+2
80 TL
22:00
BİNGÖLMERSİN
2+2
80 TL
18:00
BİNGÖLMERSİN
2+2
80 TL

Bingöl Mersin Rotası

Bingöl’den Mersin’e gelmek isteyenler için her gün günde en az 3-4 otobüs seferi bulabilmek mümkündür. Bu sayede iki şehir arasında seyahat etmek isteyenler genelde rahatlıkla bilet bulabilmektedir. Bununla birlikte yarıyıl tatillerinde ya da bayramlarda seyahat edeceklerin biletlerini erkenden almalarında fayda vardır. Aksi takdirde istenmeyen sürprizlerle karşılaşılabilir ve bilet bulma konusunda sıkıntı yaşanabilir. Araçlar çoğunlukla Elazığ, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana ya da Elazığ, Malatya, Pazarcık, Gaziantep, Osmaniye, Adana güzergahını takip etmekte ve otobüslerin hemen hemen hepsinde koltuk ekranı, internet, rahat koltuk, kulaklık gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Bingöl Mersin arası mesafe minimum 704 kilometreden oluşmakta olup güzergah tercihlerine göre artabilmektedir. Toplam yolculuk süresi ise otobüs ile ortalama 11 saattir.

Peki, Mersin’de gezilecek yerler nerelerdir ve tadılması gereken lezzetler nelerdir? Plajlar, kaleler, yaylalar ve müzeler bakımından zengin bir şehir olan Mersin’de daha kısa sürede daha fazla yer görmek isterseniz planlı hareket etmenizde fayda vardır. Görülmesi önerilen yerlerden bazıları Cennet Cehennem Mağaraları, Aya Tekla Kilisesi, Tarsus Şelalesi, Kızkalesi, Soli Antik Kenti, Uzuncaburç Kalıntıları ve Kocahasanlı Plajı’dır.

Bingöl Mersin Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Cesur Bingöl Seyahat2+280 TL
Has Bingöl2+280 TL

Bingöl Mersin Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Bingöl Mersin otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up