NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Burdur - Denizli Otobüs Seferleri

Burdur Denizli Otobüs Bileti

Burdur’dan Denizli’ye gelmek isteyenler için en cazip ulaşım tipi otobüslerdir. İki şehir arasındaki mesafenin çok uzun olmaması ve araçların büyük bir kısmında TV, internet, koltuk ekranı gibi özelliklerin bulunması bu ulaşım tipini cazip hale getiren etkenlerdendir. Burdur Denizli arası sefer düzenleyen otobüsler genellikle ortalama 166 kilometre olan ve Dinar, Dazkırı şeklinde ilerleyen güzergahı kullanmaktadırlar. Burdurluların bir kısmı Pamukkale Üniversitesi’nde okuduğu, bir kısmı Denizli’deki şirket ya da fabrikalardan bir tanesinde çalıştığı, bir kısmı da horozuyla meşhur bu şehri keşfetmek istediği için yollara düşmektedir.

Peki, Denizli’de tadılabilecek lezzetler nelerdir ve buraya kadar gelmişken nereler görülmelidir? Pancar kavurması, tandır kebabı, Zafer gazozları, bazlama ve Hacı Şerif’in irmik helvası tadılması önerilen lezzetlerden bazılarıdır. Tripolis ve Laodikya antik kentleri, Çizmeli ve Kızıldere kaplıcaları, Ağlayan Kaya ve Yeşildere şelaleleri, Kaklık ve Keloğlan mağaraları, St.Philippe Martyrion ve Goncalı kiliseleri ise gezilebilecek yerler arasında gösterilmektedir.

Burdur - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 28 TL olup, bilet fiyatları 28 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Burdur otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr