Burdur Denizli Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Burdur Denizli otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Burdur Denizli otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Burdur

Burdur Burdur açık 10 ℃ havadurumu

Denizli

Denizli Denizli açık 7 ℃ havadurumu

Burdur Denizli Rotası

Burdur’dan Denizli’ye gelmek isteyenler için en cazip ulaşım tipi otobüslerdir. İki şehir arasındaki mesafenin çok uzun olmaması ve araçların büyük bir kısmında TV, internet, koltuk ekranı gibi özelliklerin bulunması bu ulaşım tipini cazip hale getiren etkenlerdendir. Burdur Denizli arası sefer düzenleyen otobüsler genellikle ortalama 166 kilometre olan ve Dinar, Dazkırı şeklinde ilerleyen güzergahı kullanmaktadırlar. Burdurluların bir kısmı Pamukkale Üniversitesi’nde okuduğu, bir kısmı Denizli’deki şirket ya da fabrikalardan bir tanesinde çalıştığı, bir kısmı da horozuyla meşhur bu şehri keşfetmek istediği için yollara düşmektedir.

Peki, Denizli’de tadılabilecek lezzetler nelerdir ve buraya kadar gelmişken nereler görülmelidir? Pancar kavurması, tandır kebabı, Zafer gazozları, bazlama ve Hacı Şerif’in irmik helvası tadılması önerilen lezzetlerden bazılarıdır. Tripolis ve Laodikya antik kentleri, Çizmeli ve Kızıldere kaplıcaları, Ağlayan Kaya ve Yeşildere şelaleleri, Kaklık ve Keloğlan mağaraları, St.Philippe Martyrion ve Goncalı kiliseleri ise gezilebilecek yerler arasında gösterilmektedir.

Denizli Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up