Burdur Mersin Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Burdur Mersin otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Burdur Mersin otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Burdur

Burdur Burdur açık 10 ℃ havadurumu

Mersin

Mersin Mersin açık 21 ℃ havadurumu

Burdur Mersin Rotası

Akdeniz Bölgesi’nin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Mersin her sene binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Kimi yaz tatilini geçirmek, kimi de yakınlarını ziyaret etmek için buraya gelmektedir. Bir de Mersin’de okuduğu ya da çalıştığı için belirli aralıklarla bu şehre gelenler vardır. Burdur’dan gelecekler otobüs seferlerini tercih edebilirler. Ancak özellikle yarıyıl tatili, bayramlar ve resmi tatiller gibi dönemlerde biletlerini erken almalarında fayda vardır. Aksi takdirde otobüslerde yer bulmakta zorluk yaşayabilirler. Burdur Mersin arası mesafe yaklaşık 600 kilometre olup yolculuk otobüs ile 12 saat civarında sürmektedir. İzlenilen güzergah ise genellikle Bucak, Antalya, Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Anamur, Bozyazı, Aydıncık, Silifke şeklindedir.

Hem tadılacak lezzetler, hem de gezilecek yerler bakımından zengin bir şehirdir Mersin. Buraya gelenler kerebiç, lepe, cezerye ve tantuni gibi lezzetleri tatmadan; Astım Dilek Mağarası, Anamur Müzesi, Kız Kalesi, Köşekbükü Mağarası, Silifke Zeus Tapınağı, Asar Kalesi, Cennet Cehennem Mağaraları ve Adam Kayalar gibi yerleri görmeden geri dönmemelidir.

Burdur Mersin arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Burdur Mersin arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up