Çanakkale Denizli Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Çanakkale Denizli otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Çanakkale Denizli otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Çanakkale

Çanakkale Çanakkale açık 22 ℃ havadurumu

Denizli

Denizli Denizli açık 17 ℃ havadurumu

Çanakkale Denizli Rotası

Assos ve Bozcaada gibi yerlere ev sahipliği yapan Çanakkale’den, antik kentler ve kaplıcalar bakımından zengin bir şehir olan Denizli’ye gelmek isterseniz otobüsleri kullanabilirsiniz. İki şehir arasında hizmet veren firmalardan bazıları Çanakkale Truva Turizm, Isparta Petrol ve Alaşehir Sarıkız Turizm’dir. Toplam yolculuk süresi 8-9 saat civarında olup araçların çoğunda kulaklık, koltuk ekranı, internet, TV, rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Böylelikle yolcular konforlu ve keyifli bir şekilde seyahat edebilmektedirler. Otobüslerin bir kısmı Manisa, bir kısmı da İzmir üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır. Tercih edilebilecek en kısa karayol güzergahı ile seyahat mesafesi yaklaşık 475 km olacaktır.

Denizli’ye seyahat etmenin çeşitli nedenleri vardır ve bunlardan bazıları bu şehirde okumak, buradaki tekstil firmalarından bir tanesinde çalışmak, akraba ziyaretinde bulunmak ya da yeni bir şehri keşfetmektir. Gezmek için gelenleri Acıpayam Yazır Camii, Karahayıt Kaplıcaları, Akhan Kervansarayı, Yeşildere Şelalesi, Colossae Antik Kenti, St. Philippe Martyrion Kilisesi, Keloğlan Mağarası, Ufo Müzesi, Ağlayan Kaya Şelalesi, Tabea Antik Kenti, Goncalı Kilisesi ve Honaz Dağı Milli Parkı gibi yerler beklemektedir.

Çanakkale Denizli arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Çanakkale Denizli arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up