NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Çanakkale - Denizli

Çanakkale - Denizli Otobüs Seferleri

Çanakkale Denizli Otobüs Bileti

Assos ve Bozcaada gibi yerlere ev sahipliği yapan Çanakkale’den, antik kentler ve kaplıcalar bakımından zengin bir şehir olan Denizli’ye gelmek isterseniz otobüsleri kullanabilirsiniz. İki şehir arasında hizmet veren firmalardan bazıları Çanakkale Truva Turizm, Isparta Petrol ve Alaşehir Sarıkız Turizm’dir. Toplam yolculuk süresi 8-9 saat civarında olup araçların çoğunda kulaklık, koltuk ekranı, internet, TV, rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Böylelikle yolcular konforlu ve keyifli bir şekilde seyahat edebilmektedirler. Otobüslerin bir kısmı Manisa, bir kısmı da İzmir üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır. Tercih edilebilecek en kısa karayol güzergahı ile seyahat mesafesi yaklaşık 475 km olacaktır.

Denizli’ye seyahat etmenin çeşitli nedenleri vardır ve bunlardan bazıları bu şehirde okumak, buradaki tekstil firmalarından bir tanesinde çalışmak, akraba ziyaretinde bulunmak ya da yeni bir şehri keşfetmektir. Gezmek için gelenleri Acıpayam Yazır Camii, Karahayıt Kaplıcaları, Akhan Kervansarayı, Yeşildere Şelalesi, Colossae Antik Kenti, St. Philippe Martyrion Kilisesi, Keloğlan Mağarası, Ufo Müzesi, Ağlayan Kaya Şelalesi, Tabea Antik Kenti, Goncalı Kilisesi ve Honaz Dağı Milli Parkı gibi yerler beklemektedir.

Çanakkale - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 65 TL olup, bilet fiyatları 90 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Çanakkale otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr