Çanakkale Muğla Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Çanakkale Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 120 TL ve en pahalı 120 TL arasında değişen Çanakkale Muğla otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Çanakkale Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Pamukkale Turizm gelmektedir.

Çanakkale Muğla Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer8s 5d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 120 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Pamukkale Turizm

Çanakkale Muğla Otobüs Saatleri

20:00
ÇanakkaleMuğla
2+1
120 TL
14:00
ÇanakkaleMuğla
2+1
120 TL
01:00
ÇanakkaleMuğla
2+1
120 TL

Çanakkale

Çanakkale Çanakkale açık 23 ℃ havadurumu

Muğla

Muğla Muğla açık 23 ℃ havadurumu

Çanakkale Muğla Rotası

Çanakkale’den Muğla’ya gelecekler ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilirler. Yolculuk süresi ortalama 9 saat olup araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özellikler bulunmaktadır. Otobüsler genellikle İzmir, Aydın üzerinden varış noktasına ulaşmaktadırlar. Sahil yolunu takip ederek Çanakkale'den İzmir'e gelen araçlar sonrasında E87 yolu üzerinden ilerlemektedir. Çanakkale Mersin arası karayolu mesafesi bu rota seçeneği ile birlikte yaklaşık 517 km olmaktadır. Çanakkale Truva Turizm'in seferler gerçekleştirdiği bu hattaki biletlere onlinebilet.com aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Muğla’ya gelecekler için çok sayıda gezilip görülecek yer vardır. Bunlardan bazıları Marmaris’te yer alan Ayın Koyu, Cennet Adası, Turunç Koyu ve Hafta Sultan Kervansarayı; Bodrum’da bulunan Sandima Köyü, Apostol Kilisesi, Myndos Antik Kenti, Cennet Koyu ve Bitez Halk Plajı; Fethiye’de yer alan Aksazlar Koyu, Telmessos Kaya Mezarları, Günlüklü koyu ve Kadyanda Antik Kenti; Datça’da bulunan Palamutbükü Yassı Tepesi, Çatı Koyu, Knidos Antik Kenti, Ovabükü Plajı ve Emel Sayın Koyu’dur.

Çanakkale Muğla Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Pamukkale Turizm2+1120 TL

Çanakkale Muğla Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Çanakkale Muğla otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up