Çorum Trabzon Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Çorum Trabzon otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Çorum Trabzon otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Çorum

Çorum Çorum parçalı az bulutlu 7 ℃ havadurumu

Trabzon

Trabzon Trabzon açık 11 ℃ havadurumu

Çorum Trabzon Rotası

Çorum’dan Trabzon’a gelmek isteyenler için otobüs seferleri mevcuttur. Bilet satın alınabilecek firmalardan bazıları Doğu Karadeniz, Ali Osman Ulusoy ve Sahil Seyahat’tir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet, TV ve rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Çorum Trabzon arası otobüs seferlerinde  Samsun, Ordu, Giresun şeklinde ilerleyen güzergahı tercih edilmekte olup, yolculuk yaklaşık 497 km sürmektedir.

Karadeniz Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden birisi olan Trabzon her sene çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Bu şehre geleceklerin gezip görebileceği yerlerden bazıları Uzungöl, Ayasofya Müzesi, Boztepe, Sümela Manastırı ve Bedesten’dir. Ayrıca buraya kadar gelmişken Laz böreği, Akçaabat köftesi, hamsili pilav ve karalahana sarması gibi lezzetler tadılabilir.

Çorum Trabzon arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Çorum Trabzon arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up