Düzce Sinop Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Düzce Sinop otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Düzce Sinop otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Düzce Sinop otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Türkay Turizm gelmektedir.

Düzce Sinop Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer7s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 100 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Türkay Turizm

Düzce Sinop Otobüs Saatleri

23:30
DüzceSinop
2+1
100 TL
23:30
DüzceSinop
2+1
100 TL
23:30
DüzceSinop
2+1
100 TL
23:30
DüzceSinop
2+1
100 TL
23:00
DüzceSinop
2+1
100 TL
23:30
DÜZCESİNOP
2+1
100 TL

Düzce Sinop Rotası

Turistik bir kent olan ve Karadeniz’in en güzel mekanlarına sahip şehirlerimizden Sinop, Düzce’ye yaklaşık 7 saatlik bir mesafede yer alıyor. 475 km’lik bir yol gidilerek Sinop’a varış gerçekleşiyor. Kastamonu Sinop yolu üzerinden giden otobüsler, Tosya ve Boyabat güzergahlarından geçerek Sinop’a doğru ilerliyor. Metro Turizm'in günlük seferler gerçekleştirdiği Düzce Sinop hattındaki otobüs biletlerine onlinebilet.com ile ulaşabilir, otobüs biletini en uygun imkanlar ile satın alabilirsiniz.

Karadeniz bölgesinin sahil kenti olan Sinop, bu bölgenin turistik ve kültürel açıdan en gelişmiş şehirlerinden biridir. Karadeniz turu yapmak isteyen turistlerin çoğu Sinop’u ziyaret ederler. Bu yüzden gezip görülecek yerler oldukça keyifli geçecektir. Tarihi açıdan görmeniz tavsiye edilen yerler Sinop Cezaevi, Balatlar Kilisesi, Arkeoloji müzesi ve Sinop kalesidir. Özellikle Sinop Cezaevi, müze olarak kullanıldığı için dizilerde bile kullanılmıştır. Arkeoloji müzesine gittiğinizde ise Osmanlı döneminden kalan eserleri görebilirsiniz. Daha çok keyif yapmak ve eğlenmek içinse Erfelek şelalesi, Hamsilos koyu ve Akliman gibi mekanlar ziyaret edilebilir. Yürüyüş yapmak ve temiz oksijeni içine çekmek isteyenler Babaçay Kanyonuna gidebilirler. Aynı zamanda Kanyon’un sonunda bulunan İnaltı mağarasına da uğrayabilirsiniz. Bunun dışında şehir merkezine 20 km uzaklıkta olan İnce Burun Fenerine de mutlaka gitmelisiniz. Bu fenerin içinde bir aile yaşıyor ve ziyaretçilerine kendi yaptıkları yemeklerden ikram ediyorlar. Bu ailenin yemeklerinin yanı sıra Sinop’un meşhur mantı, nokul ve mısır çorbası gibi lezzetlerini de tadabilirsiniz.

Düzce Sinop Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Türkay Turizm2+1100 TL

Düzce Sinop Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Düzce Sinop otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up