Edirne Burdur Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Edirne Burdur otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Edirne Burdur otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Edirne Burdur otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Edirne

Edirne Edirne açık 12 ℃ havadurumu

Burdur

Burdur Burdur açık 6 ℃ havadurumu
18:30
EDİRNEBURDUR
2+1
100 TL

Edirne Burdur Rotası

Edirne’den Burdur’a seyahat etmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilirler. Yolculuk ortalama 14 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda yolcular bir şeyler yemekte ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Edirne Burdur arası ulaşım hizmeti sağlayan araçlar genellikle Çorlu, İstanbul, Kütahya, Afyon güzergahını takip etmektedirler. Bu güzergahın kullanılması durumunda katedilen mesafe ise en az 830 kilometredir.

Ülkemizin hemen hemen her şehrinde gezilip görülecek yerler vardır. Burdur’a gelenleri ise İnsuyu Mağarası, Sia Antik Kenti, Mısırlılar Evi, İncirhan Kervansarayı ve Kremna Antik Kenti gibi yerler beklemektedir.

Edirne Burdur Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+1100 TL

Edirne Burdur Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Edirne Burdur otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up