Elazığ Balıkesir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Elazığ Balıkesir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Elazığ Balıkesir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Elazığ

Elazığ Elazığ açık 20 ℃ havadurumu

Balıkesir

Balıkesir Balıkesir açık 22 ℃ havadurumu

Elazığ Balıkesir Rotası

Elazığ Balıkesir otobüs seferleri genellikle Malatya, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, Bursa yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Yolculuk ortalama 21 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Balıkesir’e seyahat etmeyi planlayanlar otobüs biletlerini sadece birkaç dakika içerisinde ve güvenli bir şekilde Onlinebilet.com’dan satın alabilmektedirler.

Balıkesir denildiğinde akıllara çok sayıda ilgi çekici nokta gelmektedir. Bunlardan bazıları Sarımsaklı Plajı’na ev sahipliği yapan ve Midilli Adası ile komşu olan Ayvalık; hem denizi hem yemyeşil bir doğayı aynı anda sunan Akçay, Güre, Altınoluk gibi tatil beldeleri; kaplıcaları ile meşhur olan Gönen; yaz aylarında nüfusunda ciddi bir artış görülen Avşa ve Marmara Adaları’dır.

Elazığ Balıkesir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Elazığ Balıkesir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up