Elazığ Bayburt Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Elazığ Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 120 TL ve en pahalı 120 TL arasında değişen Elazığ Bayburt otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Elazığ Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Cesur Bingöl, Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır gelmektedir.

Elazığ Bayburt Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer6s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 3
En Ucuz Fiyat 120 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Öz Diyarbakır

Elazığ Bayburt Otobüs Saatleri

19:30
ElazığBayburt
2+1
120 TL
19:30
ElazığBayburt
2+1
120 TL
19:28
ElazığBayburt
2+1
120 TL
17:00
ElazığBayburt
2+1
120 TL

Elazığ

Elazığ Elazığ hafif yağmur 23 ℃ havadurumu

Bayburt

Bayburt Bayburt kapalı 12 ℃ havadurumu

Elazığ Bayburt Rotası

Doğu Anadolu bölgesinin kültür değerleri yüksek ve geleneklerine bağlı şehri Elazığ ile Bayburt arasındaki mesafe ortalama 396 km’dir. Elazığ’dan Bayburt’a sefer düzenleyen otobüsler genellikle yerel firmalardır. Has Bingöl, Star Diyarbakır ve Öz Diyarbakır bu firmalar arasındadır. Bu firmaların otobüslerine Elazığ Otogarından veya hiç yorulmadan onlinebilet.com'dan bilet alabilirsiniz. Otogar, şehrin merkezindeki Sanayi Mahallesindedir.

Elazığ'dan yola çıkan otobüsler Bingöl – Karlıova – Erzurum güzergahını takip ederler. Otobüslerin hepsinde televizyon ve internet özelliği bulunmaktadır. Öz Diyarbakır Turizmde ek olarak rahat koltuk özelliği de yer almaktadır.

Bayburt’un Sırakayalar Köyünde yer alan Sırakayalar Şelalelerine giderseniz doğa ile iç içe bir ortamla karşılaşacaksınız. Bu şelaleler iki tanedir ve yaz mevsiminin vazgeçilmez alanlarından biridir. Şelalelerin ardından Bayburt Saat Kulesini ve Korgan Köprüsünü görmeye gidebilirsiniz. Bayburt’un tarihine şahit olmak isterseniz Aydıntepe Yer altı Şehrine gidebilirsiniz. Şehre gelen insanların birçoğu burayı görmeye giderler. Şehrin en önemli mağarası Helva Köyü Buz Mağarasıdır. İçerisinde dikitler ve sarkıtlar bulunmaktadır. Çımağıl Mağarasını da gördükten sonra Bayburt Kalesini görmeye gidebilirsiniz. Bu kale Bayburt’un sembolü haline gelmiştir ve şehirde oldukça büyük bir değere sahiptir. Şehir merkezine çok yakın olan Kop Şehitliğini de mutlaka görmelisiniz. Özellikle turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bu şehitlik, Bayburt’un en önemli manevi değerlerinden biridir. Şehirde sanatın ön plana çıkması için açılan Baskı Müzesini de görmelisiniz. Bina farklı tasarımıyla dikkat çekiyor.

Elazığ Bayburt Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Öz Diyarbakır2+1120 TL
Cesur Bingöl Seyahat2+1120 TL
Star Diyarbakır2+1120 TL

Elazığ Bayburt Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Elazığ Bayburt otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Elazığ Otogarları

Bayburt Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up