Elazığ Mersin Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Elazığ Mersin otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Elazığ Mersin otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Elazığ

Elazığ Elazığ açık 25 ℃ havadurumu

Mersin

Mersin Mersin açık 27 ℃ havadurumu

Elazığ Mersin Rotası

Elazığ’dan Mersin’e yolculuk etmek isteyenler için otobüslerle ulaşım ideal bir seçimdir. Toplam yolculuk süresi 9 saat civarında olup bilet satın alınabilecek firmalardan bazıları Cesur Bingöl Seyahat, Elazığ Murat Turizm ve Lüks Elazığlılar’dır. Araçların büyük çoğunluğunda koltuk ekranı, TV, kulaklık, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Otobüslerin izlediği güzergah Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana şeklinde olup bu şartlar altında katedilen mesafe 641 kilometre civarındadır. Bununla birlikte bazı otobüsler de Malatya, Gaziantep, Osmaniye, Adana güzergahını takip etmekte ve otobüs yolculuğu ortalama 9 saat sürmektedir.

  • Elazığ Otogar: 0424 238 24 90
  • Mersin Otogar: 0324 238 16 48

Elazığlıların bir kısmı yakınlarını ziyaret etmek, bir kısmı okumak, bir kısmı da çalışmak için Mersin’e gelmektedir. Bazı Elazığlılar ise tatil yapmak, yeni bir yer görmek, yeni insanlar tanımak için yollara düşmektedir. Bu kişilerin görmesi gereken yerlerden bazıları Atayurt Plajı, Balandız Yaylası, Belenkeşlik Kalesi, Cambazlı Kilisesi, Nagidos Antik Kenti, Üçgüzeller Mozaik Müzesi, Uzuncaburç Kalıntıları, Adam Kayalar, Kocahasanlı Plajı, Boğsak Koyu, Anamur Müzesi, Yerköprü Şelalesi ve Kayacı Vadisi’dir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up