NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Erzincan - Denizli

Erzincan - Denizli Otobüs Seferleri

Erzincan Denizli Otobüs Bileti

Okumak, çalışmak, yakınlarını ziyaret etmek ya da yeni bir şehri keşfetmek için Erzincan’dan Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. İzlenilen güzergah genellikle Sivas, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya şeklinde olup yolculuk ortalama 17,5 saat sürmektedir. Erzincan Denizli arası karayolu mesafesi böylece yaklaşık 1.116 km olacaktır. Araçların çoğunda müzik yayını, kulaklık, koltuk ekranı, internet, rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Böylelikle yolcular seyahatleri esnasında bir şeyler seyredebilmekte, internette gezinebilmekte ya da müzik dinleyebilmektedirler.

Denizli’ye varan kişiler eğer bu şehre geliş amaçları gezmek ise öncelikle konaklayacakları yere gidip biraz dinlenebilirler. Ardından Pamukkale Travertenleri, Akhan Kervansarayı, Goncalı Kilisesi, Laodikya Antik Kenti, Çizmeli Kaplıcaları, Güney Şelalesi, Kaklık Mağarası, Boğaziçi Camii ve Ufo Müzesi gibi yerleri ziyaret edebilirler. Bunların içerisinde en popüleri elbette travertenlerdir ve eğer bu yeri görmeden Erzincan’a dönerseniz çok şey kaçırmış olursunuz. Bir de Denizli’de tatmanız gereken lezzetler vardır ki bunlardan bazıları bazlama, pancar kavurması ve tandır kebabıdır. Sevdiklerine hediye almak isteyenler ise Babadağlılar Çarşısı’na gidip buradaki yöresel ürünlere göz atabilirler.

Erzincan - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 70 TL olup, bilet fiyatları 85 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 19 saattir.

Günde ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Erzincan otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr