NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Erzurum - Denizli

Erzurum - Denizli Otobüs Seferleri

Erzurum Denizli Otobüs Bileti

Ülkemizin birçok il ve ilçesinden Denizli’ye otobüs seferleri düzenlenmektedir. Erzurum’dan Denizli’ye gelmek isteyenler için de her gün birkaç tane sefer seçeneği mevcuttur. Bilet satın alınabilecek firmalardan bazıları Esadaş ve Dadaş Turizm’dir. Bayramlarda, yarıyıl tatillerinde ya da yaz aylarında seyahat edeceklerin ise biletlerini erkenden almalarında fayda vardır. Çünkü böyle dönemlerde araçlar hızlı bir şekilde dolar ve yer bulmak zorlaşabilir. Otobüsler genelde Erzincan, Sivas, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya güzergahını izlemekte ve yolculuk süresince birkaç kez mola verilmektedir. Bu en kısa güzergah tercihi ile birlikte Erzurum Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 1.307 kilometre olmaktadır. Bu molalarda bir şeyler atıştırılabilmekte ve kişisel ihtiyaçlar giderilmektedir. Toplam yolculuk süresi 20,5 saat civarında olup otobüslerin büyük çoğunluğunda koltuk ekranı, kulaklık, rahat koltuk, müzik yayını, internet gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Bu sayede yolcular müzik dinleyebilmekte, bir şeyler seyredebilmekte ya da internette gezinebilmektedirler.

Denizli kaplıcalar, şelaleler ve   antik kentler bakımından zengin şehirlerimiz arasındadır. Gölemezli ve Sarayköy kaplıcaları, Yeşildere ve Ağlayan Kaya şelaleleri, Tripolis ve Laodikya antik kentleri ilk akla gelenlerdendir. Buraya gelenler ayrıca Akhan Kervansarayı, Honaz Dağı Milli Parkı, St.Philippe Martyrion Kilisesi ve Keloğlan Mağarası gibi yerleri de ziyaret edebilirler.

Erzurum - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 100 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 23 saattir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Erzurum otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr