Gaziantep Çanakkale Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Gaziantep Çanakkale otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Gaziantep Çanakkale otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Gaziantep

Gaziantep Gaziantep açık 25 ℃ havadurumu

Çanakkale

Çanakkale Çanakkale açık 23 ℃ havadurumu

Gaziantep Çanakkale Rotası

Gaziantep’ten Çanakkale’ye seyahat etmek isteyenler için otobüs seferleri mevcuttur. Yolculuk ortalama 20 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermekte ve bir şeyler yemektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı ve internet gibi özellikler bulunmakta; böylelikle seyahat süresince bir şeyler seyredilebilmekte, müzik dinlenebilmekte ya da internette gezinilebilmektedir. Antep'ten Çanakkale'ye giden otobüsler genellikle Osmaniye, Adana, Konya, Afyon, Kütahya, Bursa ya da Osmaniye, Adana, Aksaray, Eskişehir, Bursa güzergahlarından bir tanesini kullanmaktadırlar.

Gaziantep Çanakkale Otobüs Firmaları

  • Seç Turizm: 444 44 27
  • Şanlıurfa Astor: 0850 360 63 63

Çanakkale’ye gelecekler kordonda yürüyüş yapabilir, Nusret Mayın Gemisi’nin maketinin de bulunduğu Deniz Müzesi’ni ziyaret edebilir, Aynalı Çarşı’da gezinebilir ve Çanakkale Şehitliği’ni ziyaret edebilirler.

Gaziantep Çanakkale arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Gaziantep Çanakkale arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up