Giresun Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Giresun Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Giresun Alanya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Giresun

Giresun Giresun kapalı 11 ℃ havadurumu

Alanya

Alanya

Giresun Alanya Rotası

Samsun, Ankara, Afyon güzergahını takip ederek Kuzey Karadeniz'den Antalya'ya inen araçlar sahil yolu sonunda da Alanya'ya ulaşmaktadır. 1.176 kilometre mesafeden oluşan bu uzun sayılabilecek yolculuğunuz otobüs ile 20 saate yakın sürecektir.
 

Giresun’dan Alanya’ya otobüs yolculuğu ortalama 18 saat sürmekte olup yol güzergahı genellikle Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Isparta, Antalya şeklinde ilerlemektedir. Araçlar seyahat süresince birkaç kez mola vermekte ve bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Alanya’ya gelmek isteyenler için birden fazla firma alternatifi mevcut olup hemen hemen her gün en az 2-3 adet sefer imkanı bulunmaktadır. Ancak yine de araçlarda yer bulamama gibi bir sıkıntıyla karşılaşmamak adına biletleri mümkün olduğunca erken satın almakta fayda vardır.

Alanya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Damlataş Mağarası, Kleopatra Plajı, Alanya Kalesi, Kızıl Kule ve Dim Çayı’dır.

Giresun Alanya arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Giresun Alanya arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up