NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Giresun - Denizli

Giresun - Denizli Otobüs Seferleri

Giresun Denizli Otobüs Bileti

Denizli’ye ulaşmak isteyen Giresunlular genellikle otobüsleri kullanmaktadırlar. Bu kişilerin bilet satın alabileceği firmalardan bazıları Ali Osman Ulusoy ve Sahil Seyahat’tir. Giresun Denizli otobüs bileti fiyatları 70-80 TL aralığında seyretmekte olup, araçların çoğu Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon güzergahını takip etmektedir. Toplam seyahat süresi 18 saat civarında olup bu süre zarfında birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda yolcular bir şeyler yemekte ve ihtiyaçlarını gidermektedirler. Otobüslerin çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden bulunmakta; böylelikle yolcular konforlu ve keyifli bir şekilde seyahat edebilmektedirler.

Giresun Denizli arası mesafe yaklaşık 1.084 kilometredir.

Denizli’de yer alan Pamukkale Üniversitesi ülkemizin birçok yerinden öğrencileri çekmektedir ve Giresunluların bir kısmı bu amaçla yılın belirli dönemlerinde Denizli’ye seyahat etmektedir. Bir de gezmek amaçlı gelenler vardır ve bu kişilerin görmesi önerilen yerlerin başında Pamukkale Travertenleri, Tabea Antik Kenti, Honaz Dağı Milli Parkı, Tekkeköy Kaplıcası, Yeşildere Şelalesi, Akhan Kervansarayı, Colossae Antik Kenti, Güney Şelalesi ve Kaklık Mağarası gelmektedir.

Giresun - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 70 TL olup, bilet fiyatları 85 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 18 saattir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Giresun otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr