Iğdır Balıkesir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Iğdır Balıkesir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Iğdır Balıkesir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Iğdır

Iğdır Iğdır hafif yağmur 21 ℃ havadurumu

Balıkesir

Balıkesir Balıkesir açık 20 ℃ havadurumu

Iğdır Balıkesir Rotası

Iğdır’dan Balıkesir’e otobüs yolculuğu ortalama 23 saat sürmekte olup yol güzergahı genellikle Erzurum, Erzincan, Sivas, Yozgat, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, Bursa şeklinde ilerlemektedir. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte ve bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermektedir. Balıkesir’e gelmek isteyenlerin araçlarda yer bulamama gibi bir sıkıntı yaşamamak adına biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır.

Söz konusu Balıkesir olduğunda akıllara çok sayıda gezilip görülecek yer gelmektedir. Bunlardan bazıları yaz aylarıyla birlikte ziyaretçi akınına uğrayan Avşa ve Marmara Adaları, birbirinden güzel tarihi evlere ve Sarımsaklı Plajı’na ev sahipliği yapan Ayvalık, Ayvalık’a gelenlerin uğramadan dönmediği Cunda ve kaplıcalarıyla meşhur olan Gönen’dir.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up