NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Kahramanmaraş - Denizli

Kahramanmaraş - Denizli Otobüs Seferleri

Kahramanmaraş Denizli Otobüs Bileti

Denizli denilince ilk akla gelen şeylerden bazıları horozu, Pamukkale Travertenleri ve Hierapolis Antik Kenti’dir. Her sene binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen bu şehre ülkemizin birçok noktasından otobüs seferleri düzenlenmektedir. Kahramanmaraş’tan da Denizli’ye otobüs seferleri mevcuttur ve toplam yolculuk süresi 14,5 saat civarındadır. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte ve bu molalarda yolcular bir şeyler atıştırıp kişisel ihtiyaçlarını gidermektedir. Maraş Denizli arası mesafe yaklaşık 920 km olup, farklı güzergah tercihlerine göre değişebilmektedir.

Yarıyıl tatili, bayramlar ve diğer tatillerde yoğunlukta artış gözlenebileceği için böyle zamanlarda yolculuk edeceklerin biletlerini erkenden almalarında fayda vardır. Böylelikle istenilen gün ve saatteki araçta yer bulamama gibi bir sorunla karşılaşmamış olacaklardır.

Peki, Denizli’ye gelenler nereleri görmeli ve hangi lezzetleri tatmalıdırlar? Görülebilecek yerlerden bazıları Keloğlan Mağarası, Acıpayam Yazır Camii, Colossae Antik Kenti, Ağlayan Kaya Şelalesi, Honaz Dağı Milli Parkı, Servergazi Türbesi, Bayramyeri Meydanı ve Akhan Kervansarayı’dır.

Kahramanmaraş - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 60 TL olup, bilet fiyatları 80 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 14 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Kahramanmaraş otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr