NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Karaman - Denizli

Karaman - Denizli Otobüs Seferleri

Karaman Denizli Otobüs Bileti

Karaman’dan okumak, çalışmak, yakınlarını ziyaret etmek ya da gezmek amacıyla Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. Araçların çoğunda TV, kulaklık, internet gibi özellikler bulunmakta; böylece yolcular seyahatleri süresince bir şeyler izleyebilmekte ya da internette gezinebilmektedirler. Yarıyıl tatillerinde, bayramlarda ve diğer özel dönemlerde araçlar daha hızlı dolabileceği için biletleri erkenden satın almakta fayda vardır.

Karaman Denizli arası mesafe yaklaşık 505 km olup otobüs ile seyahatin tamamlanması 7-8 saat kadar sürmektedir.

Acıpayam Yazır Cami, Tabea Antik Kenti, Ağlayan Kaya Şelalesi, Kaklık Mağarası, Ufo Müzesi, Pamukkale Travertenleri, Servergazi Türbesi, Bayramyeri Meydanı, Goncalı Kilisesi, Laodikya Antik Kenti, Akhan Kervansarayı ve Sarayköy Kaplıcaları Denizli’de ziyaret edilebilecek yerlerden sadece birkaç tanesidir. Ayrıca buraya kadar gelmişken tadılması önerilen lezzetler de vardır ki bunların başında da tandır kebabı ve pancar kavurması gelmektedir. Sevdiklerine ya da kendilerine yöresel ürünler satın almak isteyenle için ise en iyi adreslerden bir tanesi Babadağlılar Çarşısı’dır. Burada çok sayıda dükkan yer almakta ve her birinde çeşit çeşit ürünler satılmaktadır.

Karaman - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 65 TL olup, bilet fiyatları 65 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Karaman otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr