Kilis Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Kilis Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 75 TL ve en pahalı 75 TL arasında değişen Kilis Alanya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Kilis Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Çayırağası, Metro Turizm gelmektedir.

18:00
KİLİSAlanya
2+2
75 TL
15:30
KİLİSAlanya
2+2
75 TL
15:30
KİLİSAlanya
2+2
75 TL

Kilis Alanya Rotası

Kilis ile Alanya arasında ulaşım hizmeti sağlayan otobüs firmaları Osmaniye - Adana - Silifke - Anamur güzergahını takip etmekte ve yaklaşık 15 saatlik sürenin sonunda yolculuğu tamamlamaktadır. Kilis'ten Antalya'nın Alanya ilçesine gerçekleşecek olan otobüs seyahatinde yaklaşık karayolu mesafesi 710 kilometre olacaktır.

Türkiye’nin önemli tatil merkezlerinden bir tanesi olan Alanya’ya birçok şehrimizden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Kilis de bu şehirlerden bir tanesidir. Kilis’ten Alanya’ya gelmek isteyenleri ortalama 15 saatlik bir otobüs yolculuğu beklemekte ve araçlar  yolculuk süresince birkaç kez mola vermektedir. Alanya’ya seyahat etmeyi planlayanların araçlarda yer bulamama gibi bir durumla karşılaşmamak adına biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır.

Damlataş Mağarası, Dim Çayı, Alanya Kalesi, Ulaş Plajı, Hamaksia Antik Kenti ve Sapadere Kanyonu Alanya’ya geleceklerin ziyaret edebilecekleri noktalardan sadece birkaç tanesidir.

Kilis Alanya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Çayırağası Turizm2+275 TL
Metro Turizm2+275 TL

Kilis Alanya Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Kilis Alanya otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Kilis Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up