NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Kırıkkale - Denizli

Kırıkkale - Denizli Otobüs Seferleri

Kırıkkale Denizli Otobüs Bileti

Denizli’ye Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Kırıkkale’den Denizli’ye gelmek isteyenler de ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilir ve yaklaşık 8,5 saatlik bir yolculuk sonrası varış noktasına ulaşabilirler. Bayramlarda, yarıyıl tatillerinde ve diğer özel dönemlerde araçlar daha hızlı dolabileceği için biletleri erkenden satın almakta fayda vardır. Kırıkkalelilerin bir kısmı Pamukkale Üniversitesi’nde okumak, bir kısmı şehirdeki tekstil firmalarından bir tanesinde çalışmak, bir kısmı da akrabalarını ziyaret etmek amacıyla memleketlerinden yola çıkıp Denizli’ye ulaşmaktadırlar. Bazı kişilerin ise seyahat amacı yeni bir şehri tanımak ve farklı yerler görmektir. Bir de kaplıca turizmi için Denizli’ye gelen Kırıkkaleliler de olabilir.

Kırıkkale Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 553 kilometredir.

Denizli’de görülebilecek tarihi yapılardan bazıları Servergazi Türbesi, Akhan Kervansarayı ve Goncalı Kilisesi’dir. Yeşildere ve Güney şelaleleri ise doğal güzelliklerdendir. Bu şehir ayrıca antik kentler bakımından da zengindir ve bu anlamda ilk akla gelenler Laodikya, Hierapolis, Colossae antik kentleridir. Kaplıca turizmi için gelenleri ise Kızıldere, Sarayköy ve Çizmeli gibi kaplıcalar beklemektedir.

Kırıkkale - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 65 TL olup, bilet fiyatları 65 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 8 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Kırıkkale otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr