NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Kütahya - Denizli

Kütahya - Denizli Otobüs Seferleri

Kütahya Denizli Otobüs Bileti

Porselenleri ile meşhur Kütahya’dan, Pamukkale Travertenleri’ne ev sahipliği yapan Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. Toplam yolculuk süresi 4-5 saat civarında olup, araçların çoğunda koltuk ekranı ve internet gibi özellikler bulunmaktadır. Kütahya Denizli arası karayolu mesafesi Afyon üzerinden yaklaşık 297 km olup, güzergah tercihine göre değişebilmektedir. Zaten çok uzun sayılmayan yolculuk bu özelliklerle daha keyifli hale gelmekte ve yolcular zamanın nasıl geçtiğini anlamamaktadır. Bazı kişiler okumak, bazıları çalışmak, bazıları da yakınlarını ziyaret etmek amacıyla Denizli’ye yolculuk etmektedir. Bir de yeni bir şehri tanımak ve yeni lezzetler tatmak amacıyla bu şehre gelenler vardır.

Geliş amacı keşif olan gezginlerin ziyaret edebileceği yerlerden bazıları Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Honaz Dağı Milli Parkı, Tripolis Antik Kenti, Akhan Kervansarayı, St. Philippe Martyrion Kilisesi ve Hierapolis Antik Kenti’dir. Ve elbette bu kişiler gezi listelerinin başına Pamukkale Travertenleri’ni de eklemelidirler. Unesco Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmış bu yer şehir merkezine yaklaşık 18 kilometre uzaklıktadır ve buraya ulaşım merkezden taksilerle ya da otogardan minibüslerle sağlanmaktadır.

Kütahya - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 45 TL olup, bilet fiyatları 50 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 4 saattir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Kütahya otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr