Malatya Balıkesir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Malatya Balıkesir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Malatya Balıkesir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Malatya

Malatya Malatya açık 25 ℃ havadurumu

Balıkesir

Balıkesir Balıkesir açık 22 ℃ havadurumu

Malatya Balıkesir Rotası

Ülkemizdeki bazı şehirler gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengindir ve Balıkesir de bu şehirlerden bir tanesidir. Malatya Balıkesir otobüs seferleri genellikle Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, Bursa yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Yolculuk süresince birkaç kez mola verilmekte ve bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Malatya’dan Balıkesir’e gelmek isteyenler otobüs biletlerini Onlinebilet.com’dan kolaylıkla ve güvenli bir şekilde satın alabilirler. Malatya Balıkesir arası karayolu mesafesi en kısa yol güzergahı ile birlikte 1.190 km'dir.

Balıkesir denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları yazlık evlerin yoğunlukta olduğu Altınoluk ve Akçay, kaplıca turizmine önemli katkı sağlayan Gönen, Midilli Adası ile komşu olan Ayvalık ve Ayvalık’ın yanı başındaki Cunda, Kuş Cenneti Milli Parkı’na ev sahipliği yapan Manyas’tır.

Malatya Balıkesir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Malatya Balıkesir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up