Manisa Burdur Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Manisa Burdur otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Manisa Burdur otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Manisa

Manisa Manisa parçalı bulutlu 23 ℃ havadurumu

Burdur

Burdur Burdur sağanak 19 ℃ havadurumu

Manisa Burdur Rotası

Manisa’dan Burdur’a seyahat etmek isteyenler için otobüs seferleri mevcuttur. Araçların çoğunda koltuk ekranı, TV ve internet gibi özellikler bulunmakta; bu sayede yolculuklar daha keyifli geçebilmektedir. Genellikle günde birkaç sefer imkanı olduğu için bilet bulmakta çoğunlukla ciddi sorunlar yaşanmamaktadır. Ancak yine de özellikle yoğun dönemlerde seyahat edeceklerin Manisa-Burdur otobüs biletlerini erkenden satın almalarında fayda vardır.

Manisa Burdur arası karayolu mesafesi en kısa yol güzergahı ile yaklaşık 338 km olup otobüsler ile 6 saate yakın sürmektedir, farklı rota tercihleri ile birlikte yolculuk süresi ve mesafesi artabilmektedir.

Bakibey Konağı, Sagalassos Antik Kenti, Burdur Gölü, Mısırlılar Evi ve İnsuyu Mağarası Burdur denildiğinde ilk akla gelen yerlerden sadece birkaç tanesidir.

Manisa Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up