Mersin Muğla Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Mersin Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Mersin Muğla otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Mersin

Mersin Mersin az bulutlu 28 ℃ havadurumu

Muğla

Muğla Muğla açık 23 ℃ havadurumu

Mersin Muğla Rotası

Mersin’den Muğla’ya seyahat etmek isteyenler için otobüs seferleri mevcuttur. Toplam yolculuk süresi ortalama 13,5 saat civarında olup bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Yolcular bu molalarda bir şeyler atıştırabilmekte ve kişisel ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Araçlar genellikle Denizli üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır, böylece Mersin Muğla arası mesafe yaklaşık 872 kilometre olmaktadır.

Muğla gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengin bir şehrimizdir. Sınırları dahilinde yer alan Marmaris, Datça ve Bodrum gibi yerler sayesinde yaz aylarında şehre gelen ziyaretçi sayısında ciddi bir artış gözlenmektedir. Marmaris’e gelecekleri Bozburun, Kızkumu, Selimiye ve Sedir Adası gibi yerler beklemektedir. Seçimini Datça’dan yana kullananların Ovabükü ve Palamutbükü gibi koyları gezmesi, Datça merkezde dolanması önerilmektedir. Bodrum’da tatil yapmayı planlayanların ise Bitez, Turgutreis ve Akyarlar gibi tatil beldelerini gezmeleri; Bodrum Kalesi’ni ve içerisinde yer alan Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret etmeleri; Bodrum Barlar Sokağı’nda bir şeyler içmeleri tavsiye edilmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up