Muğla Trabzon Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Muğla Trabzon otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 130 TL ve en pahalı 130 TL arasında değişen Muğla Trabzon otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Muğla Trabzon otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Muğla

Muğla Muğla parçalı bulutlu 27 ℃ havadurumu

Trabzon

Trabzon Trabzon parçalı az bulutlu 22 ℃ havadurumu
16:00
MUĞLATRABZON
2+1
130 TL
16:00
MUĞLATRABZON
2+1
130 TL

Muğla Trabzon Rotası

Muğla’dan Trabzon’a seyahat etmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri tercih edebilirler. Muğla Trabzon arası otobüs seferlerinde izlenilen güzergah genellikle Denizli, Afyon, Ankara, Kırıkkale, Çorum, Samsun, Ordu, Giresun şeklindedir. Böylece Muğla Trabzon arası mesafe yaklaşık 1.334 kilometre olup otobüsler ile yaklaşık 22 saat içerisinde yolculuk tamamlanmaktadır.

Ülkemizin birçok şehri gibi Trabzon da gezilip görülecek yerlerle doludur. Bunlardan bazıları Atatürk Köşkü, Boztepe, Sümela Manastırı, Uzungöl, Trabzon Kalesi ve Ayasofya Müzesi’dir. Buraya kadar gelmişken tadılabilecek lezzetlerden bazıları ise Laz böreği, mısır ekmeği, karalahana sarması ve Akçaabat köftesidir.

Muğla Trabzon Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+1130 TL

Muğla Trabzon Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Muğla Trabzon otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up