Nevşehir Balıkesir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Nevşehir Balıkesir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Nevşehir Balıkesir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Nevşehir

Nevşehir Nevşehir açık 18 ℃ havadurumu

Balıkesir

Balıkesir Balıkesir açık 22 ℃ havadurumu

Nevşehir Balıkesir Rotası

Gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengin olan Balıkesir’e ülkemizin birçok şehrinden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Nevşehir de bu şehirlerden bir tanesidir. Nevşehir’den Balıkesir’e seyahat etmek isteyenleri ortalama 12 saatlik bir otobüs yolculuğu beklemekte ve araçların çoğunda koltuk ekranı, internet, rahat koltuk gibi özellikler bulunmaktadır. Özellikle bayramlar, yarıyıl tatilleri ve yaz ayları gibi dönemlerde seyahat edeceklerin araçlarda yer bulamama gibi bir sıkıntıyla karşılaşmamak adına biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır.

Balıkesir denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Kuş Cenneti Milli Parkı’na ev sahipliği yapan Manyas, kaplıcalarıyla meşhur olan Gönen, bir yanda Kaz Dağları diğer yanda masmavi deniziyle yazlıkçıların ilgi odağı halindeki Altınoluk ve Akçay gibi tatil bölgeleridir.

Nevşehir Balıkesir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Nevşehir Balıkesir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up