NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Osmaniye - Denizli

Osmaniye - Denizli Otobüs Seferleri

Osmaniye Denizli Otobüs Bileti

Osmaniye’den Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. Toplam yolculuk süresi 13-14 saat civarında olup araçların çoğunda koltuk ekranı, TV, internet, rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Bilet satın alınabilecek firmalardan bazıları Ben Turizm, Isparta Petrol ve Star Batman’dır. Yarıyıl tatillerinde ya da bu gibi dönemlerde araçlar çok hızlı dolabileceği için biletleri erkenden almakta fayda vardır.

Konya üzerinden gidilecek yol güzergahı ile birlikte Osmaniye Denizli arası mesafe yaklaşık 823 km olmaktadır.

Peki, Denizli’ye gelenlerin gezebileceği yerler nerelerdir ve tadabileceği lezzetler nelerdir? Hierapolis Antik Kenti, Sarayköy Kaplıcaları, Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Akhan Kervansarayı, Tabea Antik Kenti, Goncalı Kilisesi, Acıpayam Yazır Camii ve Çizmeli Kaplıcaları gezilebilecek yerlerdendir. Tandır kebabı, Hacı Şerif’in irmik helvası, bazlama ve pancar kavurması ise tadılabilecek lezzetlerden bazılarıdır.

Osmaniye - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 50 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 13 saattir.

Günde ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Osmaniye otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr