Rize Bayburt Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Rize Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 70 TL ve en pahalı 150 TL arasında değişen Rize Bayburt otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Rize Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Cesur Bingöl, Öz Diyarbakır, Patnos İtimat gelmektedir.

Rize Bayburt Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer4s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 6
En Ucuz Fiyat 70 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Vangölü Turizm

Rize Bayburt Otobüs Saatleri

21:00
RİZEBAYBURT
2+1
70 TL
20:00
RİZEBAYBURT
2+1
70 TL
15:15
RİZEBAYBURT
2+1
70 TL
15:15
RİZEBAYBURT
2+1
80 TL
12:45
RİZEBAYBURT
2+1
70 TL
09:30
RİZEBAYBURT
2+1
70 TL
09:30
RİZEBAYBURT
2+2
150 TL

Rize

Rize Rize açık 20 ℃ havadurumu

Bayburt

Bayburt Bayburt açık 12 ℃ havadurumu

Rize Bayburt Rotası

Doğasıyla, yeşil alanları ve yaylalarıyla meşhur olan Karadeniz’in turizm açısından en gelişmiş şehirlerinden biri olan Rize, Bayburt’a yaklaşık 4 saatlik bir mesafededir. Otobüs ile Bayburt’a yapılan yolculuklar 4 – 4,5 saat arasında değişmektedir. Rize ile Bayburt arasında 132 km’lik bir uzaklık bulunmaktadır.

Şehir merkezindeki otogardan Bayburt için yola çıkan otobüs firmaları arasında Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, Has Bingöl ve Vangölü Turizm yer alıyor. Araçların izlediği yol rotası genellikle Of – Trabzon – Gümüşhane güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Rize Bayburt otobüs bileti fiyatları 25-35 TL aralığında değişmektedir.

Bayburt’un tarihi ve doğal güzelliklerini gezebileceğiniz gibi ünlü hamamlarında da keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu hamamlar Bent Hamamı, Meydan Hamamı ve Paşaoğulları Hamamıdır. Kent merkezinde yer alan Saat Kulesini görmeye gidebilirsiniz. Bu kulenin tarihi geçmişi 1924 yıllarına uzanmaktadır. Şehrin doğa harikası sayılabilecek güzellikteki Sırakayalar Şelalelerini görmek isteyeceksinizdir. Bu şelaleler kendiyle aynı ismi taşıyan Sırakayalar Köyünde yer almaktadır. Helva Köyü, Masat Vadisinin güneyinde bulunuyor. Bu köyde gezebileceğiniz en iyi yer Buz Mağarasıdır. Bu mağara özellikle turizm açısından büyük önem taşımaktadır. Şehir merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta olan Saruhan Kalesini de görmeye gidebilirsiniz. Daha sonra Akşar beldesindeki Korgan Köprüsüne uğrayabilirsiniz. Taştan kemerleri bulunan bu köprü eski olmasına rağmen hala sağlam olmasıyla dikkat çekiyor. Bayburt’ta ziyaret edebileceğiniz türbeler ise Dede Korkut Türbesi, Şehit Osman Türbeleri ve Bey Böyrek Türbesidir.

Rize Bayburt Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Vangölü Turizm2+170 TL
Patnos İtimat2+170 TL
Star Diyarbakır2+170 TL
Öz Diyarbakır2+180 TL
Cesur Bingöl Seyahat2+170 TL
Metro Turizm2+2150 TL

Rize Bayburt Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Rize Bayburt otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Rize Otogarları

Bayburt Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up