Rize Çanakkale Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Rize Çanakkale otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 120 TL ve en pahalı 150 TL arasında değişen Rize Çanakkale otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Rize Çanakkale otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Sahil Seyahat, Metro Turizm gelmektedir.

Rize

Rize Rize parçalı bulutlu 22 ℃ havadurumu

Çanakkale

Çanakkale Çanakkale az bulutlu 19 ℃ havadurumu
11:00
RİZEÇANAKKALE
2+2
140 TL
11:00
RİZEÇANAKKALE
2+1
150 TL
11:00
RİZEÇANAKKALE
2+2
120 TL
11:00
RİZEÇANAKKALE
2+2
120 TL
11:00
RİZEÇANAKKALE
2+2
120 TL

Rize Çanakkale Rotası

Rize’den Çanakkale’ye gelmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri tercih edebilirler. İki şehir arasındaki yolculuk süresi ortalama 23 saat olup, bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Yolcular bu molalarda bir şeyler yemekte ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Araçların çoğunda TV ve internet gibi özellikler bulunmakta; böylelikle seyahat süresince bir şeyler seyredilebilmekte ya da internette gezinilebilmektedir. Rize Çanakkale arası otobüs seferlerinde izlenilen güzergah genellikle Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Bolu, Düzce, Sakarya, İzmit, Yalova, Bursa şeklinde olup yaklaşık 1.431 kilometreden oluşmaktadır.

Rizelilerin bir kısmı özellikle Çanakkale Şehitliği’ni ziyaret etmek amacıyla bu şehre gelmektedir. Zaten her sene ülkemizin birçok noktasından binlerce insan bu amaçla Çanakkale’ye gelmekte ve ziyaretleri sırasında duygu dolu anlar yaşamaktadırlar. Bazı kişiler de Assos, Küçükkuyu ve Yeşilyurt Köyü gibi yerleri görmek amacıyla Çanakkale’ye gelmektedirler.

Rize Çanakkale Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+2140 TL
Sahil Seyahat2+1150 TL

Rize Çanakkale Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Rize Çanakkale otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up