Rize Çanakkale Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Rize Çanakkale otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 200 TL ve en pahalı 200 TL arasında değişen Rize Çanakkale otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Rize Çanakkale otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Sahil Seyahat gelmektedir.

Rize Çanakkale Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer23s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 200 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Sahil Seyahat

Rize Çanakkale Otobüs Saatleri

11:00
RizeÇanakkale
2+1
200 TL
11:00
RizeÇanakkale
2+1
200 TL
11:00
RizeÇanakkale
2+1
200 TL

Rize

Rize Rize kapalı 9 ℃ havadurumu

Çanakkale

Çanakkale Çanakkale parçalı bulutlu 10 ℃ havadurumu

Rize Çanakkale Rotası

Rize’den Çanakkale’ye gelmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri tercih edebilirler. İki şehir arasındaki yolculuk süresi ortalama 23 saat olup, bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Yolcular bu molalarda bir şeyler yemekte ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Araçların çoğunda TV ve internet gibi özellikler bulunmakta; böylelikle seyahat süresince bir şeyler seyredilebilmekte ya da internette gezinilebilmektedir. Rize Çanakkale arası otobüs seferlerinde izlenilen güzergah genellikle Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Bolu, Düzce, Sakarya, İzmit, Yalova, Bursa şeklinde olup yaklaşık 1.431 kilometreden oluşmaktadır.

Rizelilerin bir kısmı özellikle Çanakkale Şehitliği’ni ziyaret etmek amacıyla bu şehre gelmektedir. Zaten her sene ülkemizin birçok noktasından binlerce insan bu amaçla Çanakkale’ye gelmekte ve ziyaretleri sırasında duygu dolu anlar yaşamaktadırlar. Bazı kişiler de Assos, Küçükkuyu ve Yeşilyurt Köyü gibi yerleri görmek amacıyla Çanakkale’ye gelmektedirler.

Rize Çanakkale Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Sahil Seyahat2+1200 TL

Rize Çanakkale Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Rize Çanakkale otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up