NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Rize - Denizli Otobüs Seferleri

Rize Denizli Otobüs Bileti

Rize’den Denizli’ye gelmek isteyenler Sahil Seyahat ve Ali Osman Ulusoy gibi otobüs firmalarından bir tanesiyle yolculuk edebilirler. İzlenilen güzergah genellikle Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon şeklinde olup toplam yolculuk süresi ortalama 21,5 saattir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, TV ve internet gibi özelliklerin bulunması sayesinde yolcular seyahatleri süresince bir şeylerle oyalanabilmektedir. Verilen molalarda ise kişisel ihtiyaçlar giderilmekte ve bir şeyler yenilmektedir. Yarıyıl tatillerinde ve bayramlarda otobüsler daha hızlı dolabilmektedir. Bu nedenle böyle dönemlerde Denizli’ye gelmek isteyen Rizelilerin biletlerini mümkün olduğunca erken almalarında fayda vardır.

Rize Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 1.292 km'dir.

Denizli antik kentler, kaplıcalar, tarihi yapılar ve doğal güzellikler bakımından zengin bir şehrimizdir. Tripolis ve Laodikya antik kentlerden, Karahayıt ve Tekkeköy kaplıcalardan; Akhan Kervansarayı ve St. Philippe Martyrion Kilisesi tarihi yapılardan; Yeşildere ve Güney şelaleleri de doğal güzelliklerden bazılarıdır. Ayrıca buraya kadar gelmişken tandır kebabı ve bazlama gibi lezzetler de tadılabilir.

Rize - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 90 TL olup, bilet fiyatları 100 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 21 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Rize otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr