Rize Denizli Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Rize Denizli otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Rize Denizli otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Rize

Rize Rize parçalı bulutlu 11 ℃ havadurumu

Denizli

Denizli Denizli açık 13 ℃ havadurumu

Rize Denizli Rotası

Rize’den Denizli’ye gelmek isteyenler Sahil Seyahat ve Ali Osman Ulusoy gibi otobüs firmalarından bir tanesiyle yolculuk edebilirler. İzlenilen güzergah genellikle Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon şeklinde olup toplam yolculuk süresi ortalama 21,5 saattir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, TV ve internet gibi özelliklerin bulunması sayesinde yolcular seyahatleri süresince bir şeylerle oyalanabilmektedir. Verilen molalarda ise kişisel ihtiyaçlar giderilmekte ve bir şeyler yenilmektedir. Yarıyıl tatillerinde ve bayramlarda otobüsler daha hızlı dolabilmektedir. Bu nedenle böyle dönemlerde Denizli’ye gelmek isteyen Rizelilerin biletlerini mümkün olduğunca erken almalarında fayda vardır.

Rize Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 1.292 km'dir.

Denizli antik kentler, kaplıcalar, tarihi yapılar ve doğal güzellikler bakımından zengin bir şehrimizdir. Tripolis ve Laodikya antik kentlerden, Karahayıt ve Tekkeköy kaplıcalardan; Akhan Kervansarayı ve St. Philippe Martyrion Kilisesi tarihi yapılardan; Yeşildere ve Güney şelaleleri de doğal güzelliklerden bazılarıdır. Ayrıca buraya kadar gelmişken tandır kebabı ve bazlama gibi lezzetler de tadılabilir.

Rize Denizli arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Rize Denizli arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up